(044) 331-11-16
(066) 341-11-16 MTS
(063) 341-11-16 Life:)
(096) 341-11-16 KyivStar

Киев, Академика Крымского, 4а
(пусто)
 


Категории статей

Последние статьи

Вода в ресторане (как получить?)

Вода в ресторане (как получить?)

Для приготовления вкусной и качественной пищи помимо хороших продуктов необходима чистая вода. Водопроводная вода чаще подходит только для мытья посуды, и даже чай, заваренный в такой воде, имеет неприятный вкус перебивающий аромат напитка. Поэтому на предприятиях общественного питания проблему можно решит так

  1. Установить комплексную систему очистки воды. Стоимость оборудования от 80 тыс грн
  2. Второй вариант самый затратный - заказ бутылированной воды. Стоимость 1 литра воды 2,50грн/литр 
  3. Установить систему для очистки воды  - The Water.

Знезалізнення / видалення марганцю

Знезалізнення / видалення марганцю

Підземні води менше забруднюються після господарської  діяльності людини. Однак, вони характеризуються підвищеним вмістом марганцю і заліза, а також сірководню і аміаку. Вміст заліза може коливатися від декількох мг/л до десятків мг/л, а вміст марганцю - від ознак до кількох мг/л. Високі концентрації заліза та марганцю у воді призводять до зростання її кольоровості і каламутності, що несприятливо впливає на її органолептичні властивості.

Пом'якшення - принцип та методы

Пом'якшення - принцип та методы

Надмірна жорсткість води є причиною утворення вапняних відкладень в трубах та нагрівальних елементах обладнання, що зменшує їх теплопровідність і, як наслідок, збільшує енергоспоживання. Крім того, підвищена жорсткість води сприяє утворенню білого нальоту на арматурі та сантехніці, що збільшує витрати миючих засобів, а також може стати причиною дорогого ремонту та зменшення терміну експлуатації.

Фільтрація на активованому вугіллі

Фільтрація на активованому вугіллі

Вода з комунального водопроводу зазвичай дезінфікована хлором або його сполуками, що надає їй специфічний, неприємний запах і смак. Однак, хлорування води є необхідним для отримання бактеріологічно чистої води.

Как рассчитать общее потребление воды

Как рассчитать общее потребление воды

Среднее потребление воды отдельными группами потребителей

Для оценки общего потребления воды на объектах разного назначения предлагаем Вам удобную таблицу, по которой произвести расчеты будет намного легчеСтатьи по категориям
кредит Ощадбанк
Новости

Все для отопления, водоснабжения, кондиционирования вы найдете на Аква-Лайф