Киев, Академика Крымского, 4а
(пусто)
 Безреагентний захист від відкладень кальцію і магнію  RSS 2.0

Безреагентний захист від відкладень кальцію і магнію

Вашому ЕКО- будинку необхідний екологічний захист обладнання та водопровідної системи від відкладень кальцію і магнію.
Такий захист забезпечують пристрої AQA nano і AQA total, які є екологічною альтернативою пом'якшувачу води. Нанокристали стабілізують розчинені іони кальцію в воді, зберігаючи їх у воді, але запобігаючи їх осад у водопровідному обладнанні. Захист ґрунтується на фізичних процесах: без використання солі і без скидання стічних вод.
ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАШОЇ СІМ'Ї ТА БУДИНКУ: 

  • не потрібне постійне обслуговування; 
  • захищає обладнання від відкладень кальцію і магнію, зберігаючі у воді важливі для здоров'я мінерали;
  • запобігає утворенню корозії шляхом створення на поверхні захисної антикорозійної плівки 

AQA nano і AQA total Energy - це джерело ідеально чистої питної води у Вашому домі, багатої на життєвоважливі мінерали з одночасним захистом побутового обладнання і водопровідної системи від відкладень кальцію та корозії.

AQA nano - ефективний захист від вапняних відкладень 
Технологія нанокрісталлізаціі, що застосовується компанією BWT для захисту обладнання від відкладень жорсткості, отримала визнання багатьох власників будинків, житлових асоціацій, муніципальних користувачів, монтажних і проектних фірм Європи. AQA nano це революційна можливість захисту від відкладень жорсткості , що дозволяє поринути споживачам у світ технологій BWT, заснованих на процесі нанокристалізаціі.
AQA total Energy 
Вода є основою нашого життя і здоров'я. Наш організм щодня потребує її для нормального функціонування. Чутлива до дії несприятливих факторів система водного обміну нашого організму повинна постійно підтримуватися в рівновазі. Тому доросла людина повинна випивати щодня не менше двох літрів води.
Розчинені у воді мінерали - корисні для організму людини, але небезпечні для обладнання
Питна вода повинна бути корисною. Особливо важливим є вміст у ній мінералів і мікроелементів - саме вони допомагають нам зберігати здоров'я і добре самопочуття. Тому, що може бути більш ціннішим, ніж легкодоступна, чиста, здорова і багата мінералами питна вода, що тече просто з крана?
Але корисні для нас мінерали - особливо кальцій і магній - є небезпечними для водопровідних систем і устаткування. Вони є головною причиною, що викликає відкладення солей жорсткості в трубопроводах, побутовій техніці та арматурі.
Ці відкладення є не тільки неестетичними, а й небезпечними і можуть призвести до дорогого ремонту. Але є рішення, яке дозволяє зберігати корисні мінерали, що містяться у воді, і в той же час захищати побутову водопровідну мережу та обладнання від їх осаду на поверхнях.
Установка AQA total Energy захистить Ваше побутове обладнання, зберігаючи при цьому в воді всі необхідні мінерали для організму.Рекомендуемые товары

43 420

грн

Арт.v0422
24 388

грн

Арт.v0423
57 323

грн

Арт.v0430
167 960

грн

Арт.v0424
55 848

грн

Арт.v0426
83 850

грн

Арт.v0427
100 802

грн

Арт.v0428
125 970

грн

Арт.v0429

Рекомендуемые прочитать

Как рассчитать общее потребление воды
Основные методы подготовки воды
Основные показатели качества воды
Статьи по категориям
кредит Ощадбанк
Новости