Киев, бульвар Академика Вернадского, 26
(пусто)
 


Блог / Новости RSS 2.0

Пакетні пропозиції геліосистем для нагріву води

Компанія Aqua-Life цілеспрямовано та активно розвиває напрямок своєї діяльності в галузі  енергоефективних технологій побудованих на використанні відновлювальних джерел енергії.

Сьогодні ми пропонуємо рішення, котрі дозволять відмовитись від використання газу для підігріву води. Наші пакетні пропозиції геліосистем для нагріву гарячої води сторені на основі сонячних колекторів від європейського виробника GREEN SUN (Польща) та з контроллерами для геліосистем RESOL (Німеччина), а також бойлера непрямого нагріву REFLEX (Німеччина).

Для невеликого будинку
для підключення в існуючу систему

38 912.50 грн (в роздріб)

Для невеликого будинку
з баком-водонагрівачем

70 344.99 грн (в роздріб)

З початку своєї діяльності бренд GREEN SUN орієнтувався на виробництво плоских сонячних колекторів за технологіями компанії ENSOL та комплектуючих для геліо-систем. Індивідуальний дизайн та інженерні рішення дозволили розробити і впровадити в масове виробництво кілька типів колекторів, що різняться площею поглинання ультрафіолетового випромінювання, а також гідравлічними характеристиками. Станом на сьогодні, GREEN SUN пропонує плоскі колектори з площею поверхні: 2 м², 2.6 м², 4 м², 5 м² і 10 м².Статьи по категориям
кредит Ощадбанк
Новости