Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Danfoss

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Основні види продукції компанії «Danfoss»

Термоголовки . Ці вироби здатні організувати роботу системи опалення максимально ефективно. Таким чином, користувач може без особливих проблем значно знизити фінансові витрати на покупку ресурсів.

Колектори . Пристрої виконують функцію розповсюджувача теплоносія в системі опалення окремими контурами. Всі представлені моделі наділені хорошими показниками якості, за рахунок чого неможливо складати інженерні проекти різної складності.

Термостатичні клапани . Дані пристосування являють собою спеціалізовані елементи, які застосовуються для інтеграції радіаторів до потокам теплоносія в системі. З його допомогою здійснюється регулювання температури автоматично.

Набори для радіаторів . Сюди виробник включив всі необхідні деталі і складові елементи для надійного підключення батарей. Завдяки наявності вичерпного комплекту виробів можна заощадити досить велику кількість вільного часу, оскільки немає необхідності проводити пошук потрібних деталей.

Область застосування теплового обладнання

Завдяки наявності відмінних технічних показників пристрою компанії-виробника активно застосовуються в різних областях. Продукція найбільш поширена у виробництві, торгівлі продуктами харчування, будівельній сфері, промисловості і, особливо, в процесі впровадження відновлюваних джерел енергії.

Чому споживачі віддають перевагу продукції саме даного бренду:

  • перевірене часом європейська якість датської продукції, яку гідно оцінили вже багато споживачів з різних країн світу;
  • простота і зручність в застосуванні – здійснювати регулювання функціонування можна за допомогою зручного і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу;
  • високі показники надійності – все представлене обладнання має цілу низку захисних можливостей, що виключає можливий перегрів, перевантаження і асиметрію струму.

Також слід виділити і інші особливості, і конкурентні переваги наявного асортименту продукції. Відмінна адаптивність (можливість використовувати пристрої в мережах напруги від 220 до 690 Вт) і енергетична ефективність, що дуже важливо в умовах дорогих енергоресурсів.

Основні переваги покупки саме у нас:

  • гнучка і приваблива цінова політика – кожен клієнт отримує можливість придбати товар з мінімальними фінансовими витратами, що дозволяє облаштувати приміщення якісним обладнанням за розумні гроші;
  • оперативна доставка купленої продукції в будь-який регіон країни – виключається необхідність тривалого очікування пристроїв, а тому монтаж промислової автоматики і техніки;
  • гарантія бездоганної якості – кожна представлена ​​модель є оригінальною, оскільки працюємо безпосередньо з виробником, що дає можливість гарантувати бездоганну якість продукції.

Для узгодження будь-яких деталей необхідно просто зв'язатися з нашими співробітниками, які нададуть всю необхідну інформацію для продуманої і вигідну покупку.

Компанія-виробник «Danfoss» - це один з лідерів по виробництву високоякісних опалювальних систем, які володіють бездоганними технічними і експлуатаційними характеристиками. Все це стало можливим завдяки впровадженню в виробничі потужності інноваційних технологій і передового обладнання. Саме тому вся представлена ​​лінійка продукції має сертифікати, які свідчать про повну відповідність, як державним, так і світовим стандартам і вимогам.

Розгорнути
Вгору