Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Опалювального обладнання DJOUL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Радіатори Джоуль купити за найвигіднішою ціною можна тільки в Aqua-Life.UA!

Коротко про історію створення бренду. Турецька компанія Çelik Pan з моменту свого заснування займалася обробкою листової сталі, яка в подальшому використовувалася в різних галузях. У число споживачів продукції Çelik входять автовиробники (Ford, FIAT, Toyota, Volkswagen, Renault), виробники труб великого діаметра, виробники вітроелектростанцій і інші компанії, яким потрібна листова сталь високої якості.

В середині 90-х років компанія почала інвестування в будівництво заводу з виробництва сталевих панельних радіаторів опалення в місті Бурса. Виробництво на цьому підприємстві було запущено вже в 1997 році. Виробнича лінія повністю автоматизована і оснащена швейцарським обладнанням компанії Schlater. Кожен етап роботи знаходиться під строгим цифровим контролем, що забезпечує дотримання стандартів і високої якості кінцевого продукту.

Сьогодні цей завод щорічно випускає 2 200 000 погонних метрів радіаторів під брендом Djoul, експортуючи свою продукцію в 32 країни світу, включаючи Україну.

Сталевий радіатор DJOUL - максимальна якість за оптимальною ціною
З початку роботи заводу з випуску радіаторів, головними принципами, які стали фундаментом філософії виробництва, були такі чотири показники продукції, як:

  • максимальна надійність;
  • висока енергоефективність;
  • ергономічність;
  • безкомпромісну якість.

Суворе дотримання цих принципів принесло свої плоди - зараз бренд Джоуль добре відомий на будівельному ринку Туреччини, Європи та України зокрема.

Основні характеристики радіаторів DJOUL відповідають сучасним вимогам:

  • матеріал - низьковуглецевий сталь;
  • нагрів теплоносія може доходити до 110 градусів;
  • товщина сталевого листа - 1,15 мм;
  • прописане в паспорті тиск - до 10 Бар;
  • тестове тиск - 13 Бар;
  • гарантійний термін - 10 років.

У кожної виробленої партії здійснюється вибірка декількох одиниць продукції і виконується перевірка підвищенням тиску до розриву радіатора. Середній показник граничного тиску дорівнює 43 Бар, що показує більш ніж чотирикратний запас міцності панелей.

Дизайн поверхні панелей забезпечує безперешкодне протікання повітря, що нагрівається - це гарантує швидкий прогрів приміщень. Крім того, для поліпшення теплообміну радіатори Джоуль обладнуються додатковою сталевою пластиною, товщина якої дорівнює 0,5 см.

Опалювальні панелі Джоуль випускаються в варіантах з боковим та нижнім підключенням, тому обмежень за місцем установки - немає.

Випускаються під брендом DJOUL, сталеві радіатори за своїми характеристиками не поступаються продукції найіменитіших світових виробників, але при цьому мають значно більш привабливу вартість.

Подобаються радіатори Джоуль? Купити їх швидко і недорого можете у нас!

Панельні радіатори DJOUL широко представлені на українському ринку. Однак найкращі умови для покупки пропонуємо ми - інтернет-магазин Інсталтрейд. На кожен радіатор Джоуль ціна в нашому магазині вигідно відрізняється від цін конкурентів завдяки лояльним умовам, які ми отримали безпосередньо від виробника.

Ми забезпечуємо своєчасну поставку товару по всій Україні. У числі міст, в яких Ви можете замовити і купити радіатори опалення Джоуль - Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Тернопіль та абсолютно всі населені пункти в межах України.

Особлива увага приділяється якості виробництва-вся продукція від моменту поставки сировини до вироблення готового виробу проходить відповідне тестування відділами якості. Постійне оновлення ліній виробництва, використання кращих матеріалів і технологій призвело до того, що виробники завоювали довіру клієнтів по всьому світу.

Розгорнути
Вгору