Ecosoft Absolute 5-50 (Екософт Абсолют 5-50) - https://aqua-life .ua/product/filtr-s-obratnym-osmosom/
Ecosoft Absolute 6-50M (Екософт Абсолют 6-50М) - https://aqua-life.ua/product/nasha-voda-absolute-bio/

Система зворотного осмосу Ecosoft Absolute 6-50
Фільтр з мінералізатором Ecosoft Absolute 6-50M
У компанії Екософт лінійка питних фільтрів представлена ​​3 модифікаціями – Стандарт, Абсолют і Пур. У цьому відео розглянемо модельний ряд Екософт Абсолют, які його відмінності і особливості, переваги перед іншими моделями.
Почнемо з комплектації. Всі системи зворотного осмосу складаються з функціональних частин - попереднє очищення, мембрана і пост очищення. А також технічних компонентів, і тих, які спрощують його експлуатацію і монтаж, як наприклад накопичувальний бак, підключення до водопроводу і каналізації, кран для виведення очищеної води.
Фільтри Екософт Абсолют сміливо можна віднести до дорогого сегменту, оскільки всі його частини , порівнюючи з аналогічними фільтрами високої якості.
Без сумніву, можна поміняти дизайн будь-якого елементу, зберігаючи функціонал, що збільшить вартість фільтра в рази, типовий маркетинг для тематики водоочищення. Але до фільтрів Екософт Абсолют, це не ставитися. Ціна на фільтр помірна, враховуючи високу якість кожної деталі.
Якщо Вас цікавить придбання фільтра з цього модельного ряду, раді будемо Вам запропонувати вигідні умови і якісне не дороге обслуговування.
Схема роботи фільтра абсолютно стандартна для всіх систем зворотного осмосу побутового призначення.
Попередньо з води видаляються механічні домішки розмір яких перевищує 5 мкм на картриджі з спіненого поліпропілену, а на вугільних - більшість розчиненого хлору і органічних речовин. Така вода подається на мембранних елемент, на якому і відбувається вся магія процесу – поділ води на очищену і концентровану. Хоча і виглядає мембрана просто, всередині неї відбуваються складні процеси на молекулярному нано-рівні.
Після мембрани в воді практично відсутні мінеральні речовини, і повністю відсутні мікроорганізми і віруси. Очищена вода накопичується в баку до запитання. Після бака проходить фінішна очистка активованим вугіллям – така вода ідеальна для приготування напоїв та їжі. Для відновлення мінерального складу використовується мінералізатор, хоча ця стадія не завжди обов'язкова – виключно виходячи з переваг користувача.
Сподіваємося, огляд був Вам корисний. З повагою, компанія Аква-Лайф.


Ecosoft Absolute 5-50 (Екософт Абсолют 5-50) - https://aqua-life.ua/product/filtr-s-obratnym- osmosom/
Ecosoft Absolute 6-50M (Екософт Абсолют 6-50М) - https://aqua-life.ua/product/nasha-voda-absolute-bio/
Купон на знижку “ xfghbsdfgf ”