Як перевірити мембрану зворотного осмосу

мембрани зворотного осмосуПеревірка мембрани полягає в перевірці ефективності пристрою. В основному перевірка потрібна під час установки нового елемента, для старої мембрани, яка експлуатувалася протягом декількох років. При перевірці також необхідно враховувати те, при якому тиску функціонує фільтр. Методи перевірки, зазначені нижче розраховані на те, що тиск у водопровідній трубі складає близько 2,8 атмосфер. Перевірка елемента здійснюється наступним чином:

  • закривається кран на баку;
  • відкривається кран на мийці;
  • відкривається кран подачі з водопровідної труби.

Якщо ви встановили новий елемент, то тоді необхідно буде почекати до тих пір, поки з системи надійде повітря в дренаж, фільтр наповниться. Через 3-5 хв. з крана буде надходити очищена рідина. Струмінь рідини повинна бути рівномірною, а товщина рідини мінімальної. Якщо це так, то в системі вистачить тиску, а елемент буде працювати відмінно.

Що може статися, якщо в осмосу недостатній тиск

При недостатньому тиску, рівномірного струменя не вийде, з фільтра буде надходити рідина. Частота крапель рідини в пристрої залежить від того, наскільки низький тиск в фільтрі. Наприклад, в котеджі, де на подачі встановлений гідроакумулятор швидкість фільтрації може змінюватися в міру спустошення ємності, це зумовлює включення, вимикання насосної станції. Надійна, ефективна функція елемента залежить від різних причин. Деталь мембрани складається з полунепроніцаемую матеріалу, він попускає молекулу води, а також розчинений кисень, також потрібно зусилля в фільтрі для роботи. У воді є безліч речовин, які осідають зовні, потім надходять в дренаж. Дані домішки володіють великими розмірами в порівнянні з молекулами води. Мембрани працюють за певним принципом, який взятий з природи.

Коли необхідно міняти мембрану

промивка мембрани зворотного осмосу - брудна і чиста мембранаФільтри можуть працювати з різним споживанням, якістю води, при різному тиску, картриджах предочистки різного рівня якості і т.д. Існують певні причини, які спостерігаються в пристрої, за ним можна дізнатися, що її необхідно змінювати. Якщо бак в пристрої наповнюється більше 2-3 ч, потім включається вилочний клапан, фільтр затихає, то це свідчить про те, що мембрана засмітилася. Якщо рідина надходить в дренаж, то це може бути тому, що в бак не надходить вода, щоб створити тиск на вилочний клапан, який перекриває забір води.

Якщо в чайнику утворився накип, плівка, то це може свідчити про тому, що елемент погано працює. Термін служби елемента становить від 2-4 років, залежить від експлуатації, обсягу відфільтрованої рідини, а також від виробника пристрою. Мембрани можуть прослужити близько 2-3 років, іноді до 3-4 років. Це залежить від якості матеріалу, від потужності приладу очищення води. Важливо розуміти, що мембрани різних моделей можуть очищати рідина за певним принципом. Всі ці мембрани мають одне якість відфільтрованої рідини. Відмінності полягають в ступені концентрації мінеральних речовин після проведення очищення води, даний показник має значення: 20-20 мг-екв/л.

Замовити послугу з промивки мембран можете по посиланнях -4040і8040.

У нас так само можна придбати реагенти для самостійної промивки мембран будь-якого типу - осьпосилання на категорію.

Запитання про Мембрани зворотного осмосу:
✔️ Як перевірити мембрану зворотного осмосу?

При нормальній роботі мембра очищена вода з крана тече від дуже частих крапель, до слабкої цівки. З мембраною проблеми, якщо вода майже не тече, і все картриджі чісние. Так само може погано чистити, для цього краще перевірити водуTDS метром.

✔️ Як промити систему зворотного осмосу?

Промити і почистити систему зворотного осмосу в домашніх умовах відносно не складно. В першу чергу вийнявши всі картриджі відмити дочиста колби. Зібрати систему без картриджів, першу колбу наповнити або гіпохлоритом, або перекисом. Заповнити фільтр водою і дати постояти з реагентом пару годин, постом промити проточною водою. Мембрану можна промити лимонною кислотою в теплій воді, лугом, але легше і краще купити нову.

✔️ Яку мембрану для осмосу вибрати?

Перше, на що варто звертати увагу - типорозмір, в фільтрах як правило використовуються мембрани1812. Другий критерій - продуктивність, вимірюється в галонах за день, gpd. Бажано, що б він відповідав попередньої мембрані.

✔️ Як почистити мембранний фільтр?

Мембрани забиваються різними речовинами. У побуті їх можна промити лимонною кислотою в теплій воді, лугом. Ми пропонуємо послуги з промивки промислових мембран4040і8040. Детальніше про методи промивки мембран можна прочитатитут.