Коли ви повертаєтеся додому в жаркий день, вашим першим бажанням може бути включити кондиціонер на найхолоднішу настройку. Але енергетичні експерти кажуть, що це не прискорює процес охолодження. Фактично, це змушує ваш кондиціонер працювати важче, ніж необхідно, і споживає ще більше енергії, що відбивається на вашому рахунку за комунальні послуги. Якщо кондиціонер не охолоджує і працює як вентилятор, тоді скористайтеся нашими рекомендаціями, які прописані нижче.

Є й інші способи максимально використовувати холодне повітря, що надходить з вашого кондиціонера. Використання вентилятора в тандемі з вашим кондиціонером може значно знизити температуру у вашому будинку і зменшити ваш рахунок за електроенергію. Шляхом позиціонування вентиляторів поруч з віконними блоками кондиціонера або в безпосередній близькості від вентиляційних отворів, куди надходить центральний повітря, ви можете циркулювати прохолодне повітря по більш широкій площі, охолоджуючи більшу частину будинку.

Запускайте вентилятор і кондиціонер одночасно

Може бути зайвим запускати одночасно вентилятор і кондиціонер, але вони працюють по-різному, щоб охолодити ваш будинок. Вентилятор не може забезпечити холодне повітря, як кондиціонер, а кондиціонер не може забезпечити циркуляцію вентилятора. Розташування вентилятора так, щоб він знаходився під вентиляційним отвором або поруч з ним, допомагає розподіляти холодне повітря швидше і ефективніше. Використовуйте стаціонарний вентилятор під вентиляційним отвором або поруч з ним. Використання вентилятора дозволяє вам регулювати налаштування вашого кондиціонера. Він не повинен бути включений на повну потужність, щоб охолодити будинок, і більш холодна настройка, яка коштує більше грошей, не потрібна. Для максимального економічного покриття спробуйте використовувати коробчатий вентилятор, наприклад з термостатом.

Для тих, хто використовує віконні кондиціонери, вентилятори можуть створювати всередині приміщення протяг, який може переносити прохолодне повітря з кімнати в кімнату. Кілька кондиціонерів на одному поверсі будуть мати місця, куди холодне повітря просто не добереться. Розмістіть вентилятори так, щоб холодне повітря змінного струму дув в гарячі точки вашого будинку або квартири. Використання більш ніж одного вентилятора створює цикл охолодження, який не дозволяє повітрю осідати, підтримуючи комфортну температуру в приміщенні.

Використовуйте правильне розміщення вентиляторів

У жаркий день повітря у вашому будинку піднімається близько до стелі, в той час як більш холодне повітря опускається на підлогу. Керуючи повітряним потоком у вашому домі за допомогою стратегічно розташованих вентиляторів, ви можете перемістити повітря так, щоб він був більш рівномірно розподілений для створення комфортної температури. Використовуйте вентилятори, щоб холодне повітря піднімався від статі. Помістіть вентилятор так, щоб він був звернений до протилежної стіни через ваше основне житловий простір або область, яку ви хочете охолодити. Направте вентилятор нижче, щоб він приводив холодне повітря вгору і назовні через кімнату.

Використовуйте стратегії економії

Сполучення кондиціонера з вентилятором - це один з кроків до того, щоб ваш будинок залишався прохолодним. Для домовласників, у яких є центральне кондиціонування повітря, установка термостатів влітку - це енергозберігаючий крок. Головне - підтримувати температуру в приміщенні якомога ближче до температури зовні. Щоб запобігти відключенню системи кондиціонування повітря до досягнення заданого рівня, не встановлюйте поруч з термостатом тепловиділяючі прилади, такі як телевізори або лампи. Якщо вам не потрібно охолоджувати верхні поверхи багаторівневого будинку протягом дня, спробуйте інші методи, щоб зберегти тепло на мінімальному рівні.

Опускаючи штори або задергівая їх, ви не дозволяєте сильному сонячному світлу проникати в кімнати і нагрівати їх. Або ви можете використовувати віконний вентилятор і витяжну установку, яка буде витягати гаряче повітря з дому. Віконні вентилятори працюють або витягаючи свіже повітря всередину, виштовхуючи теплий, несвіже повітря назовні, або роблячи і те й інше одночасно.