Створення комфортних і максимально сприятливих умов для проживання в приватному будинку - завдання кожного власника житлового будови. Однією з найважливіших складових є облаштування опалювальної системи і безперебійної подачі гарячої води. У вирішенні цього питання оптимальним вибором можна назвати газовий котел, який наділений цілим спектром неперевершених експлуатаційних характеристик.

Основні переваги газового опалювального обладнання для приватного будинку:

 • тривалий термін експлуатації (середній час безперебійної та якісної роботи досягає 10-15 років);
 • компактні габарити (велика частина моделей газових котлів не вимагають для установки великих приміщень);
 • простота у використанні (система управління досить проста, тому що є присутнім тільки включення і виключення, а також регулюючий вентиль);
 • великі параметри потужності в поєднанні з економічністю і простотою в догляді (можливість обігріву великої площі з мінімальними фінансовими витратами).

Сьогодні на ринку присутня досить велика кількість різноманітних типів моделей газових котлів, кожен з яких має свої відмінні риси. Широке різноманітність асортименту одночасно і спрощує, і ускладнює процес вибору найбільш підходящого варіант, так як в такому випадку дуже складно розібратися в технічних і експлуатаційних характеристиках. Нижче розберемо найважливіші параметри і показники, які необхідно враховувати при виборі та купівлі газового опалювального обладнання.

Перша відмінність: спосіб установки

В даний час споживачам пропонуються моделі настінного і підлогового типу кріплення. Настінні моделі мають більш легкий вага, ніж підлогові, тому і можуть монтуватися на стіну. Газові котли, які призначені для встановлення на стінах, відмінно підходять для обігріву невеликих приватних будинків з площею в межах від 100 до 120 квадратних метрів. Підлогове обладнання - для житлових приміщень з більшою площею.

Друга відмінність: наявність одного або двох контурів

Спочатку слід визначити, які між цими двома групами опалювальних пристроїв є відмінні риси, які відіграють істотну роль в питанні вибору обладнання.

Одноконтурний газовий котел - пристосування, що володіє однією магістраллю, так як в оснащенні мають тільки один теплообмінник. Дані моделі є економним, але продуктивною варіантом, застосовуваним для облаштування надійної опалювальної системи.

Двоконтурний газовий котел - обладнання, наділене двома теплообмінниками, тому здатне забезпечувати споживачів і обігрівом приміщень, і гарячою водою.

Нагрівання води для системи опалення може здійснювати трьома різними способами:

 • в окремому бойлері;
 • із застосуванням вбудованого бака в котел;
 • з використанням проточного нагрівача.

Найбільш привабливими моделями можна назвати двоконтурні пристрої, які здатні повністю задовольнити потреби проживають в будинку. Однак слід сказати, що якщо поїздки в заміський будинок здійснюється на невеликі проміжки часу, то одноконтурний прилад буде більш доцільним рішенням.

Третя відмінність: спосіб обігріву

Всі сучасні газові котли діляться на дві групи: конденсаційні і ковекціонние (традиційні). Саме на цей параметр потрібно звертати увагу перед тим, як остаточно зупинятися на конкретно взятій моделі газового котла. Конденсаційні моделі опалювального обладнання є більш економічними, оскільки мають більший рівень коефіцієнт корисної дії за рахунок використання відпрацьованих газів для нагріву води. Попередньо рекомендується проконсультуватися з фахівцями для того, щоб максимально грамотно здійснити покупку опалювального приладу.

Чому клієнти купують опалювальне газове обладнання саме у нас:

 • значний асортимент газових котлів від провідних компаній-виробників - можливість вибрати найбільш підходящий варіант пристрою;
 • гарантія бездоганної якості - все представлене обладнання сертифіковане, що свідчить про наявність всіх зазначених експлуатаційних і технічних характеристик;
 • лояльна цінова політика - вартість кожної моделі встановлена ​​на максимально привабливому рівні, завдяки чому немає необхідності переплачувати фінансові кошти для придбання опалювального пристосування;
 • оперативна доставка придбаного товару не тільки по Києву і області, а й усієї території країни - в будь-який населений пункт товар буде доставлений в найменші і чітко встановлені терміни.

Фахівці нашого інтернет-магазину мають необхідним рівнем кваліфікації для надання компетентного консультування. Завдяки отриманій професійної інформації вибір газового котла буде зроблений максимально грамотно і вигідно.