Щорічно кількість будівель тільки збільшується. Це пов'язано зі збільшенням попиту на послуги в даній сфері. Ми готові запропонувати професійні послуги з монтажу опалення та вентиляції.

Монтаж обладнання на об'єкті - це основний етап установки кліматичного обладнання. Монтаж опалення та вентиляції тісно пов'язаний з пуско-налагоджувальними роботами. Споруда не може використовуватися, якщо системи не налагоджені належним чином. Належний монтаж вентиляції дозволяє підтримувати комфортний рівень вологості в приміщенні. Крім того, повітря в такому будівлі не буде затхлим.

Проектування системи опалення та вентиляції потрібно для точного підбору обладнання та побудови всіх елементів системи в одну зв'язок, яка буде працювати належним чином.

Система вентиляції - це складний комплекс труб, які забезпечують циркуляцію повітря у всьому приміщенні. Ми готові запропонувати професійні послуги з монтажу вентиляції в квартирі, заміському будинку, котеджі, офісному комплексі і так далі.

Підготовчий етап

Пропонуємо більш детально розглянути проектування і монтаж систем опалення на прикладі офісного дев'ятиповерхового офісного будинку, де в більшій мірі використані сучасні матеріали обробки.

  • В першу чергу необхідно вибрати схему системи опалення;
  • Теплотехнічний розрахунок втрат тепла через огороджувальні конструкції;
  • Підбір сучасних опалювальних приладів для кожного приміщення проводиться в індивідуальному порядку, при цьому не порушуючи дизайну приміщення;
  • Гідравлічний розрахунок з підбором трубопровідної арматури;
  • Аксонометріческіе схеми;
  • Специфікація обладнання та матеріалів.

Після чого готується вся необхідна документація для затвердження з замовником, після якої монтажна бригада приступає до виконання роботи.

В яку компанію звернутися?

Ми готові запропонувати монтаж опалення та вентиляції будь-якого рівня складності. Всі роботи проводяться тільки досвідченими фахівцями. Для зв'язку з нами ви можете залишити заявку на сайті, або зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону.