Очищення води срібломСрібло – метал, що має білий колір, при кімнатній температурі не окислюється під впливом кисню повітря, але ; при наявності сірководню в повітрі, через ; певний час на поверхні виникає темний наліт Ag2S — сульфіду срібла:

4Ag + O2 + 2H2S=2Ag2S + 2H2O.

Срібло досить стійке в воді. Соляна і розбавлена ​​сірчана кислота на нього впливу не мають. Розчиняється срібло в азотній кислоті, утворюючи при цьому розчинний нітрат натрію AgNO3.

З давніх-давен відомі його бактерицидні властивості, тому ; очищення ; води ; сріблом ; знайшла широке приминение. За допомогою його знезаражували воду, зберігали воду в різних срібних ємностях, користувалися срібною посудом, кидали в воду срібні монети. Такі представляють собою сталеву основу для подальшого зведення каркаса.

Срібло не тільки метал, здатний вбивати бактерії, але також і важливий мікроелемент, який є складовою частиною будь-якого живого організму. Тому в раціоні людини має бути присутнім добова норма в розмірі 75 мкг.

Після тривалого вивчення властивостей срібла, вчені прийшли до висновку, що вирішальна роль полягає в позитивно заряджених іонів срібла Ag +. ; Очищення ; води ; сріблом ; саме той метод, до якого необхідний серйозний підхід. Іони срібла беруть участь в процесах метаболізму організму. Залежно від концентрації катіони срібла можуть стимулювати і пригнічувати активність багатьох ферментів. Під впливом срібла в мітохондріях головного мозку інтенсивність окисного фосфорилювання посилюється в кілька разів, ; збільшується вміст нуклеїнових кислот, що покращує функцію головного мозку.

Ми вже багато років продаємо та встановлюємо фільтри питної води по всій Україні та щиро віримо у свою справу. Те, що фільтри здатні забезпечувати Вас якісною водою - перевірено ще раз. Якщо у Вас є питання щодо фінансової частини, пропонуємо статтю з порівняльним розрахунком замовлення бутильованої води, або фільтра – ви здивуєтеся!

Методи сріблення води

  1. Контактоное сріблення . Є ефективним способом, правда потрібно досить тривалий інтервал часу і велика площа води. Тут застосовується посріблений пісок, вугілля, шматки скла. Все це наповнюється в посудину певної ємності, в якому вода настоюється або фільтрується крізь посріблену поверхню.

  2. Обробка води срібленими препаратами. ; При такому методі забезпечується будь-яка доза, але ефект короткочасний, а самі препарати нестійкі.

  3. Обогощеія води сріблом із застосуванням електролізу. ; Такий метод прийнято вважати найбільш ефективним. Тут, в певному режимі, подається невеликий електричний струм безпосередньо до блсістеме електродних пластин. Під впливом струму ; іони срібла надходять в розчин, насичуючи його необхідної концентрацією, що зменшує технологічні, а наслідок і економічні витрати, підтримуючи концентрацію срібла в межах ; ГДК . Така вода використовується для дезінфекції питних і мінеральних вод, в плавальних басейнах і лікувальних установах, для ; фармацевтичних препаратів. У таких установках комбінується процес насичення іонами срібла з іонами міді. Також використання електролітичного срібла застосовується, при знезараження води в плавальних басейнах. Вважається що люди купаючись, отримують оздоровлення, пропадає алергія до хлору. Такий метод уваги взяли в усьому світі.