О бурінні свердловин-технологіїЗавдання компанії, яка займається бурінням свердловини - надати замовнику прозору воду з обумовленого горизонту. Якість такої води може відрізнятися від норми, і бурінням таку проблему не вирішити.

У самій воді, що знаходиться у водоносному горизонті, є 3 основні групи негативних домішок, які вирішуються за допомогою систем для очищення води:

  1. у складі такої води може виявитися розчинене залізо і марганець, які знаходяться в безкисневому середовищі. При контакті з киснем повітря вони окислюються і випадають в осад як на контактіруемие поверхні, так і в об'ємі води, змінюючи її прозорий колір на мутно рудий. Прання неможлива, після водних процедур на шкірі відчутна скоринка і сухість.
  2. Висока жорсткість, по суті навіть її присутність, є причиною міцного білого нальоту на всьому, з чим контактує вода. При нагріванні солі жорсткості утворюють подібну каменю накип на ТЕНах і змеевиках, які усунути з часом практично неможливо.
  3. Запахи можуть бути абсолютно різними. Найпоширеніший неприємний запах – сірководню. Він є у воді практично завжди, але вкрай малих кількостях, які не створюють дискомфорту. При відчутному запаху – допомагають фільтри для води.

Всі згадані домішки часто неминучі і для отримання якісної води після буріння рекомендуємо установку системи очищення води.

Для досягнення поставленого результату необхідний аналіз води і опис бажаного. Ми проконсультуємо, запропонуємо оптимальне обладнання та дамо гарантію на виконані роботи, обладнання та найголовніше – якісну воду. Звертайтеся до наc.