Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Вертикальные бойлеры косвенного нагрева

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Бойлери непрямого нагріву вертикальні

фирма дражицеБойлер непрямого нагріву відрізняється характерною особливістю. Водонагрівач являє собою витягнутий теплообмінник, за допомогою якого відбувається нагрівання води. В даному випадку вода в пристрої нагрівається опосередковано від тепла нагрітого змійовика. Оригінальні нагрівальні пристрої адаптовані для зручного обслуговування, ремонту. Бойлер має отвори, по ним можна визначити стан агрегату, потрібно проводити чистку пристрою від домішок, відкладень. Бойлери непрямого нагріву відрізняються високою продуктивністю в порівнянні з електричними водонагрівачами. Непрямі бойлери призначені для нагріву великої кількості води з мінімальними енергетичними затратами.

якісні водонагрівачі

Важливою умовою роботи водонагрівача непрямого нагріву є застосування одночасно з одноконтурним котлом. Це вимагає більше місця, варто за ціною дорожче двоконтурного котла. В результаті споживачі зможуть отримати велику кількість нагрітої води з певною температурою. При експлуатації такої техніки число використовуваних точок гарячої води лімітовано ємністю бака, так як рідина в ньому має однакову температурою. Бойлери з непрямим нагріванням води виготовляються з якісних матеріалів. Водонагрівачі виготовлені із застосуванням новітніх методик виключно для вертикального монтажу. Також є можливість установки під котлами центрального опалення, які працюють на газу, твердому, дизельному паливі.

універсальні водонагрівачі

Дані водонагрівачі відповідають вимогам, відрізняються високою якістю. Виробники надають гарантії якості на всі апарати. Настінні водонагрівачі мають вбудований ТЕН, бак для води виготовлений з нержавіючої сталі. Водонагрівач непрямого нагріву нагрівається за допомогою теплоносія, що передає тепло, отримане від котла опалення, сонячного колектора або від теплової мережі. Електричний водонагрівач з Теном призначається для встановлення на стінах, має нижню підводку до холодної, гарячої води. Основною відмінною особливістю пристрою - є наявність контуру рециркуляції. На сайті ви зможете ознайомитися з характеристиками, технічними параметрами представлених моделей водонагрівачів і вибрати підходящий варіант. Товар сертифікований, має необхідні документи.

Вгору