Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Газові котли Nova Florida

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Nova Florida пропонує широкий асортимент атмосферних і конденсаційних технологічних котлів, як з опорною плитою, так і настінних, з низькою (<35 кВт) і високою потужністю (> 35 кВт). Виробляється в Італії з використанням високоякісних компонентів, на екологічно чистих об'єктах. Котли Nova Florida доступні в побутової гарячій воді або нагрівальні варіанти з накопичувальним баком з підключенням до зовнішнього водонагрівача і природною, а також примусовою тягою. Доступні на різних рівнях потужності котли Fondital задовольняють потреби в побутовому, цивільному і промисловому опаленні.

Переваги котлів Nova Florida

Найбільш часто використовуються котли на природному газі. Його система заснована на пальнику, яка ініціює спалювання природного газу. В результаті вода в приміщенні нагрівається і за короткий час перетворюється в пар. Саме цей пар циркулює по нашим контурам, розподіляючи тепло по всіх кімнатах будинку. Існують альтернативні котли, що працюють на дизельному паливі, і хоча вони дешевші, вони також тягнуть за собою більше ризиків. Крім того, вони не дозволяють готувати їжу і вимагають відкачування газів, що утворюються в результаті горіння. Основні переваги газових котлів Nova Florida:

  • Висока якість виготовлення.
  • Практичність і надійність.
  • Ефективність і тривалий термін експлуатації.
  • Відносно невисока вартість.

Газові котли Nova Florida сьогодні користуються підвищеним попитом і затребуваністю, тому як мають масу переваг при використанні. Це сучасне обладнання виконується з якісних і надійних матеріалів, тому здатне прослужити дуже довго за часом.

У чому переваги котлів на природному газі?

Газові котли дуже популярні і затребувані, тому як мають велике число переваг при використанні, одними з них є:

  • Економічна альтернатива. Газовий котел має відносно невисоку вартість, якщо врахувати його довговічність, надійність і ефективність при використанні.
  • Строк служби. Однією з сильних сторін котлів на природному газі Nova Florida є те, що вони мають набагато більш тривалий термін служби, ніж інші системи опалення.
  • Забруднення навколишнього середовища. На відміну від того, що відбувається з іншими системами опалення, котли на природному газі Nova Florida не виділяють ніяких шкідливих, токсичних або забруднюють навколишнє середовище відходів.
  • Комфорт при використанні. Наявність термостата дає можливість дуже швидко регулювати його роботу і програмувати його споживання. Газові котли Nova Florida дуже ефективні при використанні, а також не вимагають великого простору завдяки своїм невеликим розмірам.
  • Існують і інші альтернативи газовим котлам, і в залежності особливостей будинку і навколишнього середовища вони будуть більш-менш доцільні. Найкраще звернутися до професійного монтажника газових котлів, щоб підібрати для себе найоптимальніший варіант.

Природний газ дешевше в порівнянні з іншими викопними видами палива і дешевше електроенергії при використанні для постачання побутової техніки. Газові прилади також дешевше в порівнянні з електричними. Газовий котел Nova Florida не забруднює землю або підземні води, тому що його побічні продукти знаходяться в газоподібному формі. Іншим важливим фактом є те, що природний газ горить без виділення сажі або діоксиду сірки. Він також виділяє на 45% менше вуглекислого газу, ніж вугілля, і на 30% менше, ніж нафта.

Коли ми повинні вибрати газовий котел?

Транспортування газових котлів Nova Florida здійснюється по морю (танкери) і суші (трубопроводи і невеликі цистерни). Цей факт дозволяє легко транспортувати природний газ з електростанцій в житлові райони. Багатоцільове використання газового котла Nova Florida дозволяє його використовувати для різних потреб. Природний газ - це багатоцільове паливо, яке дуже популярно і затребуване сьогодні для вирішення різних завдань. Він використовується всередині будинку для приготування їжі, опалення, сушіння і так далі. Його можна використовувати для вироблення електроенергії, харчування транспортних засобів (замінюючи дизельне паливо і бензин), виробництва пластмас, фарб, добрив і багатьох інших застосувань. Газові котли використовують як паливо природний газ. Ці види палива швидко згорають, виробляють велику кількість енергії і, отже, мають високу ефективність.

У порівнянні з вугільними котлами їх ККД на 50% вище. Природний газ сам по собі є одним з найбільш екологічно чистих джерел енергії, тому що він добре горить, чистий і не забруднює навколишнє середовище. При спалюванні вугілля виділяється більше сірки і золи, а забруднення навколишнього середовища більш серйозно, що незрівнянно з газовими котлами. Газові котли можуть принести велику екологічну користь підприємствам. Сучасні газові котли Nova Florida виробляються з використанням передового обладнання та високоякісних матеріалів, тому вони надійні і довговічні при використанні, навіть в досить важких робочих умовах. Вибираючи газові котли від відомого світового виробника Nova Florida, ви робите найоптимальніший і вірний вибір.

Вгору