Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Електричні однофазні котли на 220 В

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Типи електричних котлів для дому

Подача електроенергії з достатньою потужністю має важливе значення при прийнятті рішень обл.

Ри покупки та установки електричного котла у вашому домені важливо знати різні типи лектричнтнтео. Вибір того чи іншого варіанта буде залежати від використання, типу оновлення, доступного, у до. Таким чином, існують електричні котли для отоплення та радіатори гарячої води з включеною санітарною водою або електричні котли для подогреву полів.

Крім того, в основній класифікації електричних котлів вчителюється ток, необхідний для їх введення в експлуатацію, що дозволяє проводити різницю між однофазними та трифазними електричними оточувальними котлами. Розміщення в токе, а також такі фактори, як розмір будинків, висота потоку або температура повітряного повітря, впливатимуть на споживання та ваш рахунок за електроенергію.

Так, краще ли однофазний електричний котел або трифазний котел? Существуют ли смешанные электрические котлы? Ми будемо залежати від типу електроустановки, яку ви отримаєте у своєму будинку.

Однофазний електричний котел

Однофазний електричний котел має лише переменне напруження; то є його цепь працює тільки з двома проводами, і ток, який циркулює між ними, ве .диду їм, ве. Вони працюють у домах з однофазними електроустановками, які є найбільш розповсюдженими У цьому типі однофазної установки потужності та напруги знаходяться в діапазоні цього тиндиндінти тиндиндін.

Трехфазний електричний котел

Трехфазний електричний котел може працювати лише тоді, коли в домені є скорочений трейкококі. Ррі різних переменних токів розділяють установку на інші частини, досягаючи постійної потужності.

Аксимальна потужність зазвичай складає 400 вольт, і вони підходять для компаній та відраслей промислового виробництва промислових підприємств Трехфазний ток вимагає високої електрифікації та зазвичай встановлюється на домашніх майданчиках борлеа тво.

Переваги електричних котлів

Сучасним перевагою наявності електричного котла для обогреву нашого будинку є те, що він не видає гази в атмосферу, тому йому не потрібно димоотвод, і він достатньо мал і компактний, щоб його можна було зберігати в кухонному шафі. Розмір котла для встановлення у вашому домені буде залежати від його потреб, будь то лише для того, щоб тільки для ео Крім того, встановлення простати і не має вибросів CO2.

Ще одне з найбільш виданих переваг електронагревальних котлів є їх виробником. Відповідно до досліджень, які проводились сьогодні на сьогоднішній день, цей вихід становить близько 95%. Така оптимальна продуктивність в механізмі електричного котла в основному освіченомуматермо.

Вгору