Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Електричні трифазні котли на 380 В

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Трехфазні електричні котли

Одним з головних переваг, помимо того, що трифазний електричний котел може бути екологічно чистим, є тим, що він менше, ніж еквівалентний газовий котел. Трехфазний електричний котел компактного розміру розміщується у вашому кухонному шафі або в інших узких приміщеннях, де випадає з трудом розміщений газовий котел або більш крупні моделі. Більшинство типових котлів може бути неналежними, тому вони можуть часто бути типовими котловами. Однак, як тільки рівень гарантії закончиться, ви можете легко виявити, що зберігати тисячі рублів тисячі рублів тисячі рублів тисячі рублів івта З електричним комбінованим котлом цей ризик мінімальний, і вам не потрібно так багато обслуговувати.

Наші трифазні електричні котли - це повнофункціональні котли центрального отоплення совоєнфф нокенія сой не. Підходить для заміни масляних або газових котлів із збереженням існуючих радіаторів і трубопів. Ці коти не мають димоходу, тому їх можна встановити в будь-якому місці готелю

Трехфазний електричний котел - це 100% енергоефективний, інтелектуальний модулюючий електричний котел, що забезпечує перевірені комерційні технології в унікальному дизайні, для надання користувачеві одного з найсучасніших та ефективних електричних котлів на ринку. Котли можуть нагрівати балон з непрямою гарячою водою та владною системою центрального електричного отоплення, будь-то радіаторами, під полом або в тому числі і з усією легкістю та керованістю газового або масляного котла. Котли доступні з вибором із 2-х пакетів управління опаленням, електронними (E) або електромеханічними. Котли версії E поставляються з повністю вбудованим датчиком наружної температури. Це інтелектуальне пристрій постійно відтворює температуру порушеного повітря - отримана інформація постійно передається в унікальному вбудованому програмному забезпеченні.

Перевага замикається в тому, що це може зменшити споживання енергії на цілих 20%. Котли версії E, встановлені для підключення до баллонам з гарячою водою, а також снабжені датчиком температур балону, який передає інформацію про температуру, зворотну в котел. Котли версії M поставляються без програмного забезпечення та не мають вбудованого датчика наружного паперу. Робота котла здійснюється за стандартним принципом управління котлом, при цій температурі та нагріванні контролюються комнатними та циліндричними термостатами.

Вгору