Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Припливно-витяжні установки Maico

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Припливно-витяжні установки Maico - це спеціалізоване вентиляційне обладнання, які здійснюють належний повітрообмін в приміщеннях за допомогою усунення забрудненого повітря на вулицю і подачею свіжого повітряного потоку. Дані пристосування виготовляється з використанням передових технологій і сучасних комплектуючих і деталей, що зумовлює наявність високої потужності. Це дозволяє транспортувати досить великі об'єми повітря і безперервно працювати протягом тривалого часу.

Відмінні характеристики приточно-витяжних установок Maico

Представлені моделі компанії-виробника Maico можуть успішно застосовуватися як в побутових, так і промислових приміщеннях, що дає можливість кожному покупцеві незалежно від місця установки вибрати потрібне обладнання.

Головними перевагами моделей є компактні габарити і невисокі параметри виробленого шуму, який досягається за рахунок використання мінеральної вати в якості шумового ізолятора. Каркас виробів виготовляється з високоякісної листової сталі з додатковим покриттям шару спеціальної фарби, що підвищує стійкість до негативного впливу корозії. Слід зазначити, що наявні фільтри в припливно-витяжних установках легкодоступні для заміни та чищення - одна з умов зручного і простого обслуговування вентиляційного обладнання.

Головні позитивні характеристики:

  • висока продуктивність при мінімальному споживанні електроенергії;
  • тривалий термін експлуатації навіть в умовах інтенсивної роботи;
  • компактні розміри і незначну вагу, що забезпечує зручну установку в обмеженому просторі.

Серії приточно витяжних установок Maico

Бред надає своїм клієнтам всього 3серіі обладнання: WRG, WS, WR. Пристрої мають свої відмінні риси, однак при цьому всі вони здатні з високою ефективністю створювати і підтримувати належний мікроклімат в приміщеннях різної площі.

Пристрої Maico WRG. Такі моделі оснащені однофазним двигуном. Каркас виробів виконаний з листової сталі, на яку додатково наноситься спеціальне порошкове покриття, що забезпечує надійний захист від корозії. Максимально допустима температура транспортованого повітря не повинна бути більше 50 градусів. Є рекуператор, що знижує витрати електроенергії при роботі пристрою на 40%.

Пристрої Maico WS. Пристосування даної серії відрізняються компактними розмірами, завдяки цьому їх установка можлива навіть в умовах обмеженого простору. Наявність рекуператора дозволяє пристрою використовувати енергію повітря приміщення, що трохи знижує споживання електрики з електромережі. Тривалий термін служби обумовлений використанням якісних комплектуючих деталей і стійкого до корозії металу.

Пристрої WR. Сама остання серія вентиляційного обладнання, моделі якої здатні забезпечувати належний повітрообмін в приватних будинках, квартирах, малих офісах, майстернях, медичних установах та ін. Особливості пристроїв - ефективна робота при максимально тихої функціональності та економічності.

Ключові позитивні фактори покупки припливно-витяжних установок Maico саме у нас:

  • конкурентоспроможні ціни - вартість пристроїв встановлена ​​на привабливому рівні, що дає можливість економити гроші при покупці;
  • широкий асортимент продукції, що реалізовується - можливість придбати найбільш підходящу модель;
  • оперативна реакція на запит, що надійшов і доставка в Здавалося регіон країни - клієнтові немає необхідності чекати тривалий час поставку товару.

Якщо у вас є які-небудь питання, то наші співробітники з радістю нададуть вичерпну консультацію щодо кожного заданого питання.

Вгору