Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Редуктори Honeywell

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Редуктор тиску води Honeywell

Редуктор тиску води Honeywell води є важливим елементом системи опалення та водопроводу. У деяких випадках вам може знадобитися його регулювання. Перш ніж виконувати будь-які роботи, нам необхідно визначитися з моделлю пристрою.

Редуктор тиску води Honeywell були встановлені в мільйонах будівель завдяки таким перевагам, як висока якість дизайну, стабільна продуктивність та простота установки. Балансуючи та оптимізуючи вхідний тиск, редуктор тиску води Honeywell запобігає пошкодженню систем водопостачання. Оскільки він не чутливий до забруднення, а також стійкий до корозії та утворення накипу, забезпечує надійну та послідовну роботу протягом багатьох років.

Перевага

  • Захист. Редуктор тиску захищає системи водопостачання у будинках від надлишкового тиску від подачі. Балансування та оптимізація коливань вхідного тиску запобігає виникненню пошкоджень, наприклад, у старих системах при підвищенні тиску від постачальника води.
  • Якість. Просте встановлення в трубопровід та використання матеріалів, що підходять для даного застосування, роблять особливо надійним та безпроблемним: Не чутливий до забруднення через вбудований фільтр та оптимізований шлях потоку навколо диска клапана.
  • Корозійностійкий - виготовлений з латуні, стійкої до знезараження, та з пружиною, розташованої поза проточним середовищем.
  • Редуктор стійкий до утворення накипу або пошкодження кавітації сідла клапана, оскільки він виготовлений з високоякісного синтетичного матеріалу.
  • Гнучкість. Його можна використовувати для вимог високого чи низького тиску, а також для промислового застосування. Зниження тиску може бути як централізованим, і на окремих ділянках.

Простота обслуговування

Тиск на виході встановлюється простим перемиканням на потрібне налаштування на шкалі регулювання. Індивідуальне налаштування визначає, при якому тиску вода тече трубопроводом.

Мінімальний шум

Шум потоку в системі зводиться до мінімуму за рахунок зниження тиску на виході та підтримки його постійним. Щоб купити редуктор тиску води honeywell, Вам потрібно залишити свою заявку у нас на сайті.

Вгору