Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Твердопаливний котел Альтеп

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Незважаючи на неодноразові заяви уряду про відмову від споживання наддорогого російського газу, вартість палива для побутових споживчих приладів і раніше залишається надто високою. Виходячи з карантинних складнощів і з точки зору поточних фінансових можливостей населення кращою заміною газу є тверде паливо, але традиційні установки для спалювання палива малоефективні. Серійні котли в цьому плані вигідно відрізняються тим, що у них коефіцієнт корисної дії згорання довгого циклу вище 80%. В якості палива можна використовувати деревину (її вологість може досягати 50%), торф'яні брикети, деревне вугілля та антрацит). Поряд з основним паливом допускається спалювання деревних відходів (тріски, тирси), з яких необхідно формувати кульки, щоб уникнути їх пресування.

Принцип дії

Зовні твердопаливний котел Альтеп не відрізняється від звичайних твердопаливних. Оснащений таким же теплообмінником в звичайній компонуванні. Має зольник, топку (в яку завантажується паливо, яке продовжує там залишатися в процесі горіння), димар на 3 витка. Решітка між топкою і зольниками виконана з водоохолоджуваних труб, що дозволяє підвищити загальний ККД.

Забезпечення тривалого циклу горіння досягається за рахунок поєднання мікроконтролерного керування (в комплектацію входить програматор і вентилятор наддуву) і альтернативної подачі повітря. У класичному варіанті первинний повітря подається під грати і спалює нижній шар. Так що полум'я дуже швидко поширюється на всі завантажене паливо, а тривалість горіння не перевищує 6-8 годин. Агрегати запалюються навпаки верхнього шару, а повітря подається в зону горіння. Для цього в конструкції є канал наддуву з декількома ручними заслінками, що дозволяють регулювати потік повітря в тій чи іншій зоні топки.

Особливості та плюси

Котли тривалого горіння компанії Альтеп мають очевидні переваги перед конкурентними моделями, які полягають в наступному:

  • поліпшено завантаження камери паливом;
  • тривалість циклу горіння до 24 годин;
  • висока теплова пропускна здатність, що перевищує 80%;
  • додатковий мікропроцесорний контролер і форсунка вентилятора;
  • нетрадиційна топова схема горіння паливного шару.

На сьогоднішній день такі прилади дуже затребувані; твердопаливний котел Альтеп ціна якого обумовлена ​​різноманітністю варіантів, можна вибрати виходячи з того, яка саме модель підходить тому чи іншому покупцеві.

Секрет популярності агрегату простий: він може вбудовуватися в уже наявну систему опалення і при цьому має високий набором переваг, оцінених покупцями і монтажниками.

Виходячи із зазначених вище переваг, купити твердопаливний котел Альтеп у нас означає не тільки придбати якісну техніку, але і в наборі з нею вичерпний комплекс обслуговування - від консультацій з підбору підходящої моделі по потужності і по характеристикам, до введення котла в експлуатацію і сервісного обслуговування.

Котли альтеп - це новинка на ринку, яка допоможе вам знизити витрати на опалення без зниження ефективності процесу.

Вгору