Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Газові котли Vaillant

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Газові котли Вайлант займають одну з лідируючих позицій на сучасному ринку. Продукція популярного німецького бренду славиться надійністю, якістю і кількістю інноваційних технологій, які були задіяні при розробках кожної моделі.

Газові котли VaillantЯк і продукція більшості інших виробників, обладнання Vaillant на вітчизняному ринку представлено широким асортиментом: конденсаційні і традиційні прилади, двоконтурні і одноконтурні, димохідні газові котли, турбовані і атмосферні.

Газові котли Vaillant: основні характеристики

Одноконтурні розраховані виключно на опалення приміщення різної площі, потужність варіюється в діапазоні від 12 до 36 кВт.

Більшою популярністю користуються двоконтурні газові котли Vaillant для приватного будинку, які здатні і опалювати, і забезпечувати гарячою водою.

Основний перевагою турбо моделей є те, що для них не потрібно обладнати спеціальну котельню - встановлювати їх можна в будь-якому нежитловому приміщенні всередині будинку, розміри котла компактні, а продуктивність досить висока. Рівень безпеки таких пристроїв також високий, за рахунок того, що немає вірогідності попадання в приміщення чадного і незгорілого газу.

двоконтурний газовий котел Вайлант

Переваги газових котлів Вайлант

Основні переваги продукції Vaillant:

  • висока якість збірки і всіх використаних комплектуючих (матеріал виготовлення теплообмінників побутової серії котлів - мідь);
  • економічне енергоспоживання;
  • практично безшумні в роботі;
  • оснащені датчиками захисту по тязі і перегріву води;
  • в конструкції передбачені спеціальна консоль для підключення води і газу;
  • розроблені з урахуванням українських мереж електро та водопостачання;
  • прості в управлінні - інформація про поточний стан обладнання виводиться на сучасну інформативну панель;
  • довговічність і зносостійкість - виробник гарантує до 20 років безперебійної та ефективної роботи;
  • висока продуктивність і потужність - в залежності від моделі;
  • екологічність і безпека - рівень викиду шкідливих речовин в навколишнє середовище під час експлуатації мінімальний.

Щоб настінні газові котли Vaillant прослужили вам якомога довше, необхідно регулярно проводити профілактичну діагностику і технічне обслуговування. Монтаж повинен бути здійснений виключно професіоналами - від цього залежить термін служби і безпеку експлуатації. Під час установки опалювального пристрою повинні бути дотримані всі вимоги і нормативи.

Купити газовий котел Vaillant в інтернет-магазині «Aqua-Life.UA»

Купити газовий котел Вайлант дешево неможливо, продукція відноситься до класу «Преміум», але якість і функціональність техніки дійсно того варті. Зручна пошукова система нашого сайту швидко відсортує весь товар по введеним вами параметрам, що дозволить легко вибрати відповідну модель: газові котли Termet, газові котли Атем і інші. Кваліфіковані співробітники магазину проконсультують з приводу характеристик будь-якої одиниці в каталозі, допоможуть з оформленням замовлення. Доставка здійснюється точно в термін до під'їзду зазначеного в заявці адреси в міста: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одесу та Запоріжжя.

Відвідувачі частина користуються цими фільтрами для підбору газових котлів:

Сподіваємося, це зробить навігацію на сайті зручніше.

Газовий котел Vaillant представляє собою тип опалювального котла, в якому згорання газоподібного палива виробляє тепло і нагріває теплоносій (вода або антифриз). Газові котли підходять для житлових будинків та інших великих будівель. Їх перевага - можливість економно обігріти вбрання простір, а також економно нагріти воду. Опалення газовим котлом - це екологічний і ефективний спосіб опалення. Котли опалюються природним газом, пропаном або пропан-бутаном. Регулювання і роботу котла забезпечує сучасний електронний блок управління. Газ і пропан, а також дизельне паливо і бензин - одні з найгарячіших видів палива.

Під час спалювання газу котел нагріває теплоносій в теплообміннику, який потім розподіляється по радіаторів або іншим обігрівачів. Як тільки температура в приміщенні опускається нижче заданого значення, термостат включає газовий котел і він нагріває воду. Все може працювати в повністю автоматичному режимі.

Газові котли Vaillant atmoTEC та turboTEC

Газові котли діляться на стаціонарні та підвісні. Стаціонарні котли використовуються, наприклад, в котельних, де замінюють оригінальні твердопаливні котли. Немає акценту на зовнішньому вигляді або розмірі. Підвісні котли, які менше стаціонарних і часто мають кращу конструкцію, також використовуються в звичайних будинках. Він не порушує комфорт домочадців, але з можливістю програмування їх налаштувань або функцією швидкого нагріву води, доповнює його відповідним чином.

Крім того, котли Vaillant діляться на звичайні газові котли і конденсаційні газові котли. Конденсаційний котел Vaillant відрізняється від звичайного котла тим, що він також може використовувати частину енергії, яку котел інакше втратив би. При спалюванні газу в котлі в результаті хімічної реакції утворюється певна кількість води у вигляді водяної пари. Разом з вуглекислим газом та іншими продуктами згоряння він утворює димові гази і виводиться з котла через димохід в повітря. Однак конденсаційні котли також можуть використовувати тепло конденсації цієї пари. Це стало можливим завдяки їх робочої температури, яка нижче точки кипіння води при нормальному тиску. Якщо димові гази охолоджуються нижче точки роси, відбувається зміна стану, конденсація міститься в теплообміннику водяної пари і додатковий нагрів опалювальної води. Завдяки цьому процесу теоретично нормативне використання досягає 108%, а споживання газу може знизитися до 20%.

Оскільки газові котли Vaillant також дозволяють нагрівати воду, рекомендується подумати про те, скільки води потрібно буде нагріти. Котел з проточним нагрівачем обслуговуватиме мийку, раковину і ванну. Котел з внутрішнім бойлером або зовнішнім накопичувальним баком може витримувати навіть більше споживання гарячої води. Для звичайної сім'ї з чотирьох осіб достатньо бака на 120 - 160 літрів, а для звичайного сімейного будинку - котла з діапазоном потужності 4 - 20 кВт.

Також важлива мінімальна потужність котла Vaillant, чим нижче це значення, тим краще. Це обмежує часті запуски котла, тобто продовжує термін його служби і знижує споживання. Якщо котел буде встановлений в житлових приміщеннях або поруч з ними, слід також перевірити рівень його шуму.

Вгору