Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Панельні радіатори Kermi

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Радіатори KermiБільш 75 мільйонів панельних радіаторів Kermi забезпечують енергоефективне і ресурсосберегающее тепло в незліченних домашніх господарствах по всьому світу. Збудовані в ряд вони займуть відстань в два рази більше окружності Землі. КерміKermi - це 75 мільйонів рішень в області екологічно чистих технологій опалення « Зроблено в Німеччині ».

Безумовно, це пов'язано з оптимальною енергоефективністю, високою тепловою потужністю при низьких температурах подачі і естетичним дизайном, які багато домогосподарства по всьому світу вибрали для панельних радіаторів Kermi. Панельні радіатори Kermi складаються не тільки з металу і технологій. За цим стоїть складне програма з численними плюсами, які роблять радіатори такими потужними і успішними.

Радіатор - це конструкція з прямокутною панеллю, яка складається з двох зібраних між собою сталевих пластин з запресованими канавками, вони при зварюванні утворюють канали для циркуляції охолоджуючої рідини. Іноді до задньої частини панелі приварюють U-образні сталеві ребра для збільшення теплопередачі. Деякі з цих панелей можна об'єднати в пакет і закрити зверху і з боків дизайнерськими планками.

Плоскі радіатори оснащені як конвекційними ребрами, так і санітарними ребрами. Передбачається, що ці ребра не мають конвекционной пластини. Гігієнічний акумулятор відрізняється легкої очищенням від пилу. Вони виробляються без декоративних решіток, тому така конструкція відрізняється легким доступом до внутрішньої структурі вироби. Ця модель в основному встановлюється в лікарнях та інших місцях з високими гігієнічними вимогами.

В залежності від типу лицьовій панелі обладнання, що випускається має рифлену, гладку й рівну поверхню. Вироби з плоскими поверхнями можуть мати вертикальні або горизонтальні канавки. Тому корпус пристрою збирається зі стандартної панелі і декоративної вставки.

Доступні панелі різної довжини і ширини, що дає можливість створювати пристрої з будь-обігрівається віддачею. Вони бувають дрібними і легкими, але у таких конструкцій теплова інерція незначна. У стандартних панелей параметри поверхні, що обігрівається дуже значні і стимулює циркуляцію повітря - частка тепла доходить до 75%.

Для виробництва панелей применяеться високоякісна сталь з корозійну стійкість, що вельми важливо для довговічності панелей. Сталева поверхню обезжиривается, фосфатується, покривається порошковим склом і термічно обробляється.

В основному пластинчасті радіатори розраховані на тиск від 6 до 8,7 атм, опресовування - до 14 атм і максимальну температуру теплоносія 110 С. Їх рекомендують встановлювати в приватних і малоповерхових будинках або на дачах і в котеджах.

в першу чергу вартість сталевого радіатора залежить від його показника потужності і розміру. Іноді деякі сталеві радіатори зі схожими параметрами коштують дорожче інших просто тому, що бренд більш популярний. Тому подумайте, чи варто доплачувати. Чи варто говорити, що вартість побутової техніки буде нижче, ніж вироблена в Європі.

Вгору