Газовий конвектор складається з:

  • Пристрій для спалювання газу складається з газового клапана та пальника.
  • Двокамерний теплообмінник з емальованої сталі (з більшою площею поверхні і, отже, більшою тепловіддачею).
  • Комплект для впускного повітроводу та випускного отвору димоходу.

Принцип роботи газових конвекторів

Тепер розглянемо принцип роботи нагрівача. При запаленні запалюється пілотний пальник, потім газ подається в основний пальник, гарячі вихлопні гази, що проходять через теплообмінник, нагрівають його стінки. Від нагрітих стін теплообмінника нагрівається повітря приміщення, що проходить через отвори в декоративному корпусі конвектора. Після того, як теплообмінник прогріється до заданої температури (діапазон регулювання 13 - 38 °C повітря в приміщенні установки), за допомогою датчика температури закривається газовий клапан. Контрольний пальник залишається увімкненим. Після охолодження змійовика газовий клапан знову відкривається та запалює основний пальник. Таким чином, бажана температура підтримується автоматично, причому конвектор не залежить від зовнішніх джерел енергії.

Вибір конструкції залежно від виду палива

Спочатку необхідно визначитися, з яким видом палива буде використовуватися. Газовий конвектор здебільшого працює на природному або зрідженому газі. Все залежить від наявності кожного виду палива у вашому регіоні. Більшість приладів можуть бути перетворені на використання одного і другого палива. Для цього фахівець замінює форсунки. Важливо правильно визначити потрібне енергетичне обладнання. Найпростіша формула для розрахунку потужності наступна: на кожні десять квадратних метрів площі потрібно кіловат потужності. В цьому випадку необхідно враховувати висоту стель, теплоізоляцію стін та даху приміщення, а також розміри вікон.

Важливі деталі - на що звернути увагу

Ще одним важливим параметром, який слід враховувати, якщо вирішите розглянути газові конвектори для будинку. Є матеріал, із якого виготовлений теплообмінник. Зазвичай вони виготовляються із чавуну чи сталі. Якщо у вас є вибір, то перший варіант більш підходить, тому що він накопичує тепло за рахунок великого розширення, що збільшує показник теплової ефективності. Чавунні теплообмінники набагато довговічніші за будь-які інші. Сталевий теплообмінник дозволяє трохи заощадити при покупці конвектора, проте його якісні характеристики, а також термін служби є значно нижчим.

Пристрій може бути оснащений вентилятором або його не мати. Тут важливо виходити із доцільності його використання. За допомогою вентилятора опалення приміщення відбувається набагато швидше, тому що у ньому використовується прискорена циркуляція повітря. Найчастіше його використання має сенс у приміщеннях, де немає необхідності в постійному опаленні, але іноді виникає потреба у швидкому прогріванні. У житловому будинку вентилятор може викликати незручності у вигляді шуму, який супроводжуватиме його роботу. Щоб придбати газовий конвектор за унікальною ціною, Вам потрібно залишити заявку на нашому сайті. Наразі діють вагомі знижки для наших клієнтів.