Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Збільшення запечатування повітря і недостатню якість повітря

У міру того як будівлі стають більш герметичними для економії енергії, ненавмисним наслідком є ​​накопичення внутрішніх забруднюючих речовин, які викликають недостатня якість внутрішнього повітря. Дефіцит є серйозною проблемою в усіх будівлях, оскільки він негативно впливає на здоров'я, когнітивні функції, продуктивність і благополуччя мешканців.

Повітря в житлових приміщеннях може бути досить нездоровим. Насправді агентство з охорони навколишнього середовища Росії стверджує, що:

  • Середня людина отримує 72% свого хімічного впливу будинку.
  • Внутрішні рівні забруднюючих речовин можуть бути в два - п'ять разів, а іноді і більш ніж в 100 разів вище, ніж зовнішні.
  • Велика кількість забруднюючих речовин в повітрі усередині приміщень викликає особливе занепокоєння, оскільки більшість людей проводять близько 90% свого часу в приміщенні.
  • Забруднення повітря в приміщеннях входить в першу п'ятірку екологічних ризиків для здоров'я населення.

Механічна вентиляція-це рішення проблеми

Кращий спосіб поліпшити повітря-це збільшити і збалансувати вентиляцію. До тих пір, поки надходить достатня кількість контрольованого свіжого зовнішнього повітря, а затхлий внутрішнє повітря виснажується, буде досягнута високоякісна внутрішнє середовище.

Типи: Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Як стверджує Міністерство енергетики Росії, енергоефективні будинки-як нові, так і існуючі - вимагають механічної вентиляції для підтримки кисню. Отже, є чотири механічні системи вентиляції всього будинку на вибір: витяжна, припливна, збалансована і рекуперація енергії.

Варто відзначити припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

  • Системи витяжної вентиляції працюють шляхом розгерметизації конструкції. Система викачує повітря з приміщення, тим самим викликаючи зміну тиску, яке втягує підживлення ззовні через витоку в оболонці будівлі і навмисні пасивні вентиляційні отвори.
  • Як правило, система витяжної вентиляції складається з одного вентилятора, підключеного до центрально розташованої єдиній точці витяжки в приміщення. Найкраще підключити вентилятор до воздуховодам з декількох кімнат, переважно з тих, де утворюються забруднюючі речовини, наприклад з ванних кімнат і кухонь.
  • Пасивні вентиляційні отвори можуть, однак, вимагати великих перепадів тиску, ніж ті, які викликаються вентиляційним вентилятором, щоб працювати належним чином.

Занепокоєння:

  • Одна з проблем, пов'язаних з системами витяжної вентиляції, полягає в тому, що разом зі свіжим повітрям вони можуть втягувати забруднюючі речовини. До них можна віднести: радон і цвіль з повзучого простору, пил з горища, пари з прибудованого гаража і димові гази з каміна або водонагрівача або печі, що працює на викопному паливі.
Вгору