Фільтр комплексного очищення Organic K14 Classic — сучасне обладнання підвищеної продуктивності, що ідеально підходить для очищення води з комунального трубопроводу або приватної свердловини.
У системі використовуються сучасні напрацювання, що дозволяють досягати максимально рівня очищення води від домішок усіх типів. Зокрема, тут застосовується унікальне завантаження Multisorb, яке не має аналогів. Термін нормальної служби фільтруючого матеріалу — п'ять років за нормальних умов експлуатації.
Керуючий, інноваційний електронний клапан повністю автоматизував роботу фільтра. Споживачу не доведеться втручатися у діяльність обладнання — лише зрідка поповнювати запаси солі, яка потрібна на регенерації. Сіль витрачається строго пропорційно до водоспоживання. Нові методи промивання дозволяють зменшити витрати солі на 30%. А протиточний метод регенерації продовжує термін служби засипки. Клапан оснащений дисплеєм з усією необхідною інформацією. Зокрема, виводяться дані про сервісні центри, необхідність зміни засипки, проведення сервісного обслуговування. Продовжений термін гарантії на фільтр лише підтверджує його високу якість. //schema.org/Brand">
Бренд: | Organic | | Країна виробник: | Україна |
| Гарантія: | 60 місяців (поширюється на механічну частину, не поширюється на сорбент, завантаження) |
| Висота підключення: | 1700 мм |
| Габарити: | 363 x 1875 х 363 мм | < /tr>
| Габарити бака: | 390 х 890 х 390 мм |
| Діаметр підключення: | 1 дюйм |
< tr>
Робочий тиск: | від 1,5 до 6 атм | | Робоча температура: | від 4 до 30° ;C |
| Температура води: | холодна вода |
| Тонкість очищення: | < td>100 мкм
| Тривалість регенерації: | від 80 до 120 хв |
| Особливі відмінності: | функція автоматична промивки |
| Продуктивність чистої води: | до 3,1 м куб/год |
| Витрата води на одну регенерацію: | 0,75 м куб |
| Витрата солі на одну регенерацію: | 9 кг | < /tr>
| Спосіб регенерації: | промивання сольовим розчином |
| Термін фільтруючого матеріалу: | до 10 років |
| Завантаження, що фільтрує: | Multisorb |
| Обсяг завантаження: | 75 літрів |
| Тип системи: | колона |
| Тип з'єднань: | зовнішні різьбові |
| Електроживлення: | 220 В/50 Гц |
| Період споживання води: | періодичний |
table>