Фільтр комплексного очищення Organic K-16 Classic — сучасна система, що дозволяє усунути з води всі негативні домішки, незалежно від природи їх походження.
Ця модель обладнання відрізняється високою продуктивністю — від 2,6 до 3,9 кубометрів води за годину, а тому фільтр можна встановлювати в будинках з кількома санвузлами або громадськими установами, у тому числі громадського харчування.
Унікальною особливістю системи є не лише високий рівень очищення, гарантований новітньою засипкою Multisorb, але і її неперевершена економічність. Зокрема термін служби засипки продовжується більш ніж на 20% завдяки особливій протиточній системі промивання очищувача. Також вдається заощадити до 30% солі, необхідної для регенерації Multisorb — сама сіль витрачається строго пропорційно до водоспоживання.
Фільтр комплексного очищення Organic K-16 Classic обладнаний новітнім керуючим клапаном Clack (постачається з блоком живлення), який повністю автоматизував роботу обладнання. Комп'ютер оснащений дисплеєм — на нього виводиться вся необхідна інформація, наприклад, про необхідність зміни засипки, сервісне обслуговування системи і т.д.
Фільтр комплексного очищення Organic K-16 Classic — досконала система, що дозволяє насолоджуватися максимально чистою водою!
Характеристики Фільтр комплексного очищення Organic K-16 Classic
| Бренд: | Organic |
| Країна виробник: | Україна |
| Гарантія: | 60 місяців (поширюється на механічну частину, не поширюється на сорбент, завантаження) |
< td>Висота підключення:| 1700 мм |
| Габарити: | 410 x 1875 х 410 мм |
| Габарити бака: | 390 х 890 х 390 мм |
| Діаметр підключення: | 1 дюйм |
< tr>Робочий тиск: | від 1,5 до 6 атм | | Робоча температура: | від 4 до 30° ;C |
| Температура води: | холодна вода |
| Тонкість очищення: | < td>100 мкм
| Тривалість регенерації: | від 80 до 120 хв |
| Особливі відмінності: | протиточна регенерація фільтруючого завантаження |
| Продуктивність чистої води: | до 4,0 м куб/год |
| Витрата води на одну регенерацію: | 1,0 м куб |
| Витрата солі на одну регенерацію: | 12 кг |
| Спосіб регенерації: | промивання сольовим розчином |
| Термін фільтруючого матеріалу: | до 10 років |
| Фільтруюче завантаження: | Multisorb |
| Обсяг завантаження: | 100 літрів |
| Тип системи: | колона |
| Тип з'єднань: | зовнішні різьбові |
| Електроживлення: | 220 В/50 Гц |
| Період споживання води: | періодичний |
table>
|
Бренд |
Organic |
|
Форма |
1665 |
|
тип обладнання |
класичне виконання |
|
Метод керування |
автоматичне |
|
Об'єм фільтруючого мaтеріaлa |
100 |
|
Матеріал фільтра |
Іонообмінний матеріал, Organic Multisorb |
|
Габарити (ВхШхГ) |
1925 х 430 |
|
Висота |
1925 |
|
Ширина |
430 |
|
Тип клапана управління |
Organic |
|
Підключення, типорозмір |
1" рн |
|
Підключення до дренажу |
3/4"рн |
|
Що видаляє з води |
Залізо, Марганець, Нітрати, Органічні речовини, Солі жорсткості |
|
Країна, в якій виготовлено |
Євросоюз, США, Україна |
🚚 Доставка Новою Поштою – у будь-яке відділення або за адресою (1-2 дні)
🏠 Самовивіз – зі складу за домовленістю (деталі у менеджера)
ℹ️ Детальніше про доставку
💳 Онлайн-оплата картой – Visa/MasterCard на сайте (Популярный выбор)
🏦 Безналичная оплата – с НДС или без НДС
💵 Наличными при получении
📈 Оплата частями от ПриватБанка – до 6 месяцев без переплат
📊 Оплата частями от monobank – до 8 месяцев на выгодных условиях
✅ Тільки оригінальна продукція – жодних підробок та сумнівних постачальників.
🔒 Гарантія виробника – від 12 місяців і більше.