Газовий конвектор - витрати газу

Перш ніж ви почнете отримувати кошторис на встановлення газового конвектора, важливо зрозуміти основні принципи, що впливають на загальні витрати на опалення. Ми розглянемо ключові функції, які слід враховувати при купівлі нового газового конвектора. Більшість із них призначені для підвищення енергоефективності та стабілізації температури у приміщенні в зимовий період.

Енергоефективність газового конвектора

Інтенсивна гонка за створенням найефективнішого газового конвектора може спочатку не бути очевидним. Ми можемо розрахувати загальну вартість газового конвектора:

Загальна вартість газового конвектора = Питома вартість + вартість установки + вартість газу.

Коли ми шукаємо новий газовий котел, ми зазвичай орієнтуємось на ціну за одиницю та вартість установки. Але що дійсно має значення в довгостроковій перспективі (10-25 років), так це те, наскільки ефективним є пристрій.

Причина проста. Ось розподіл витрат:

  • Питома ціна: 10%.
  • Вартість встановлення: 20%.
  • Вартість газу: 70%.

Ці витрати у розмірі 15000-20000 на газову піч та витрати на установку у розмірі 20000-25000 ніщо порівняно з вартістю газу. Якщо ми купимо дуже неефективну установку, ми розраховуємо витратити 100 000 рублів тільки на газ через 20 років. Скільки ми можемо заощадити, інвестуючи у високоефективний конвектор?

Особливості газового конвектора

Для досягнення ККД +90% газові конвектори потребували значних удосконалень. Для 90% ефективності достатньо конденсаторної установки. Щоб збільшити ці додаткові 7% (що може заощадити більше 100000 рублів за 20 років), сучасні газові конвектори повинні були бути оснащені додатковими функціями. До них відносяться:

  • У старих печах у вас була 1 або, у кращому разі, 2 налаштування повітряного потоку. За допомогою вентилятора зі змінною швидкістю можна встановити кілька нижчих параметрів повітряного потоку. Це підвищує енергоефективність та знижує рівень шуму.
  • 2-рівнева теплопродуктивність. У 2000-х роках, коли ви купували газовий конвектор потужністю 100 000 БТЕ, вам завжди доводилося запускати його на 100 000 БТЕ. Сучасні конвектори пропонують додаткові налаштування нижчої теплоємності. Наприклад, ви можете запустити блок 100 000 BTU на 100 000 BTU або 60 000 BTU (для сонячних зимових днів).
  • Вторинний теплообмінник. Крім первинного теплообмінника, сучасні конвектори мають другий теплообмінник з нержавіючої сталі, який відкачує додаткові BTU з палаючого газу.

При порівнянні газових конвекторах слід зважати на ці особливості. Вони є справжнім свідченням якості та гарної інженерії, які були закладені у конструкцію конвектора.

Якщо ви вирішите купити газовий конвектор, ви можете звернутися до наших експертів та запитати їх про конкретну ціну за одиницю та вартість установки. Вони навіть можуть надати вам знижку, якщо працюють із певним брендом. Ви можете заповнити коротку форму тут, у нас на сайті.