рейтинг кондиціонерівРейтинг кондиціонерів в Україні

Кожному хоча б раз доводилося вибирати таку техніку як кондиціонер. І якщо визначитися з основними характеристиками приладу легко, то назріває питання – на якому виробнику визначитися. Вибираючи модель кліматичного обладнання, кожен визначає критерії підбору індивідуально. Для одних покупців першочерговими факторами є якість, надійність і довговічність, для інших – зовнішній вигляд або вартість виробу.

Асортимент продукції

Сьогодні виробники пропонують великий асортимент кліматичного обладнання. Різноманітність ускладнює вибір будь-кому, хто ніколи не стикався з цією технікою. Багатьом знайомі бренди, які представлені на ринку дуже давно. Щорічно перелік виробників зростає і виникає питання: а чи можна довіряти новоспеченим « брендам » ;? Так вони гарні, як перевірені компанії і чи можуть зрівнятися з конкурентами? Адже хороша техніка має високу потужність, жорсткий контроль якості, а перед випуском проводиться докладні науково-технологічних досліджень.

зовнішній блок кондиціонерБагато хто віддає перевагу вибирати вироби виходячи з відгуків і статистичної інформації сервісних центрів в Україні. Тому при покупці рекомендується звернути увагу на рейтинг найпопулярніших виробників кліматичних приладів.

Перша категорія

У цю групу входить кліматична техніка наступних компаній:

  • Mitsubishi Electric;
  • Daikin.

Виробник техніки гарантує найвищий рівень надійності. Бездоганні характеристики продукції дозволяють тримати високу планку для інших конкурентів. Поломки кондиціонера в гарантійний період трапляються вкрай рідко і складають всього 0,1-0,3%.

При правильному використанні і регулярному технічному сервісі кліматична продукція фірм Daikin і Mitsubishi Electric відрізняються тривалим терміном експлуатації . Прилад може прослужити близько 10 років без звернень до сервісного центру. Сучасна техніка оснащена поліпшеною діагностичною системою і захистом від поганої експлуатації. Пластмасовий корпус відрізняється високою якістю композитних матеріалів.

Друга категорія

Тут представлені давно відомі всім виробники техніки і не тільки кліматичної. Назви відомі кожному:

  • Toshiba;
  • Panasonic;
  • Hitachi;
  • LG.

Компанії виготовляють надійне обладнання перевірене роками. Мало що відрізняє обладнання від преміального сегмента. Комплектуючі складові і сама комплектація блоку відрізняється високим рівнем. Можуть спостерігатися несуттєві технічні показники, як клас енергоспоживання, галасливість під час роботи. Помірна ціна компенсує ці характеристики.

Третя категорія

внутрішній блок кондиціонерТут представлені товари китайських торгових марок. Велика частина виробів представлена ​​заводський продукцією Gree, AUX, Midea, Haier. Якщо говорити про якість товарів, то тут все залежить від вимог замовника. Більшість спліт-систем компанії GREE, Electrolux витримують температурні показники – 23 С. Деякі моделі виглядають більш виграшно за рахунок дизайнерського виконання або можливістю здійснювати управління за допомогою WiFi.

Якщо вами вимоги до кондиціонера стандартні, то варто звернути на продукцію цієї групи. Термін служби такої техніки становить близько 8 років. При цьому кліматичне обладнання оснащене сучасною системою захисту і очищення повітряних мас.

Четверта категорія

Така продукція має мінімальні характеристики і низьку якість. Виробництво має масштабні розміри, при цьому компанії націлені на миттєвий прибуток, а не якість кліматичного обладнання. Ціна на таку техніку не висока, та й прослужить вона максимум кілька сезонів. Як правило, на кондиціонери такої категорії виробник не дає тривалу гарантію. Тому задумайтеся при покупці, а чи варто вам купувати техніку такого класу.

І наостанок, якщо складно вибрати техніку самостійно завжди можна звернутися до професіоналів. Фахівці, що працюють з технікою щодня, знають всі мінуси і плюси конкретних моделей. Пам'ятайте, що якісне обладнання – це запорука чистого повітря і безпеку вашого здоров'я. Приємних покупок.

Монтаж и встановлення

Для ознайомлення Вам пропонуємо список наших послуг та їх вартість, а для самостійного монтажа - рекомендації та послідовність дій.

Для прочитавши статтю до кінця, із задоволенням надавати пріоритет купон на знижку, яким Ви зможете скористатися при оформленні замовлення "reader7".