Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Stropuva - котли тривалого горіння

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Дрова – це один з найбільш екологічно чистих і найбільш дешевих видів палива. Для мешканців приватних будинків, особливо для тих, які живуть біля лісу або мають присадибну ділянку з садом, дістати сухі гілки і колоди для спалювання – нічого не варто, хіба що фізичних зусиль. Їх не потрібно купувати. В котлах тривалого горіння можна спалювати і великі поліна. &Nbsp;

Купити котли Stropuva на дровах   можна в якості альтернативи, підстраховки або доповнення до основної опалювальної системи. Вони швидко прогрівають приміщення, прекрасно працюють навіть у найлютіші морози. При вимушеному бездіяльності і просте запобігають утворенню криги. Завдяки інноваційному принципом горіння і великий завантажувальній камері, котел на закладці дров здатний безперервно підтримувати тепло до 30 годин, що є надзвичайно вигідним з точки зору економії коштів. &Nbsp;

Купити котли Stropuva на дровах – значить, забезпечити високий рівень безпеки. Адже в такому випадку відсутній ризик виникнення короткого замикання і раптового вибуху. Дуже важливий момент – це те, що в продукції латвійського виробника немає випирають і гострих елементів, про які можна поранитися під час експлуатації і зборі золи. За рахунок функціонування витяжного вентилятора здійснюється Безпилової очищення контейнера для золи, що запобігає утворенню диму, тому немає необхідності додатково купувати витяжку. Чистити золосборнік потрібно один раз в тиждень.

Котли тривалого горіння Stropuva на дровах оптимальний варіант і з точки зору екологічності – спалювання деревини не забруднює навколишнє повітря. Передбачено змійовик, який за допомогою охолодження запобігає перегріванню котла, а завдяки вбудованому термостату він автоматично відключається після згоряння палива.

Котли Stropuva S Стандарт

Якщо ви вирішили побудувати будинок або будь-яке інше приміщення в якому -або мальовничому місці, недоступність газифікації і нестабільна електроенергія перестають бути величезною проблемою завдяки застосуванню твердопаливних котлів, які служать гарантією тепла і затишку у вашому будинку або котеджі за містом.

Дрова і вугілля (буре, кам'яне, антрацит , кокс), а ще дерев'яні, торф'яні, вугільні та інші брикети – все перераховане вище використовується в ролі палива для твердопаливних котлів.

Позитивні характеристики котлів даного типу:

- Вигідна ціна, величезний вибір і простоту заміни палива;

- Котли незалежні від інших комунікацій;

- Відмінно функціонують незалежно від різних зовнішніх обставин (кліматичні умови, наявність газу або електроенергії);

- Вони прості і безпечні у час їх використання;

- Можливо ліквідувати відходи виробництва (деревообробки, папір, картон ...).

Котли такого типу зовсім не обов'язково підключати до таких комунікацій, як газова мережа, електрику , інші системи. Завдяки цьому твердопаливні котли не мають заміни в далеко розташованих місцях, де дрова і вугілля коштують не так дорого і можуть гарантувати стовідсотково автономне опалення.

Твердопаливні котли   можуть автоматично підтримувати температуру на заданому рівні. Це гарантують спеціально призначені тяги, завдяки яким час горіння палива котлах зростає.

Котли на твердому паливі можуть бути:

- Стандартні, з ручним завантаженням палива, в якому паливо згорає приблизно за 3 години;

- Котли тривалого горіння з ручним завантаженням палива, в яких для згоряння палива необхідно такі відрізки часу: дрова — до 40 годин, брикети — до 70 годин, вугілля — до 7 діб;

- Пелетні котли (на гранулах) з автоматичною подачею палива. Можуть працювати автономно до декількох тижнів;

- Піролізні (необхідно завантажувати паливо самостійно), приблизно час прогорання становить 8 - 10 годин на дровах.

Твердопаливний котел може виконувати відразу кілька функцій, т .до. є можливість установки на нього дизельного пальника і в такому випадку, він буде функціонувати на іншому типі палива.

Потужність твердопаливних котлів розраховується, беручи до уваги 1 кВт на 10 кв. м приміщення в разі, якщо середня висота стель складає 3 метри.

Є два типи твердопаливних котлів: чавунні і сталеві.

чавуну твердопаливного котла необхідно більше часу, щоб розігрітися, але він остигає повільно. Котел такого типу важко піддається впливу корозії, а його експлуатація в агресивному середовищі можлива протягом не одного року. Його недоліком можна назвати надмірну крихкість. Він досить чутливий до різкої зміни температури, що негативно позначається на самій структурі чавуну.

Твердопаливний котел з стали не так схильний до руйнування в разі перепадів температури, але також має свої мінуси. Котел даного типу схильний до корозії, яка в основному з'являється в слідстві утворення конденсату, проте його вартість істотно нижче.

Хотілося б звернути увагу на піролізні твердопаливні котли. Під час використання стандартного твердопаливного котла, паливо потрібно закладати раз в 2-4 ч, в той час як для піролізних час між заміною палива зростає в 2 і більше разів, а при згорянні піролізного газу тепла виділяється на порядок більше, ніж при спалюванні дров. В таких котлах сажі і золи істотно менше, з цієї причини чистити котел можна набагато рідше, ніж стандартний.

Що стосується грошових витрат

Лише підключення будинку до газової магістралі може обійтися в десятки тисяч грн. Про позитивні сторони при обігріві будинку електрикою і говорити нема чого. Установка твердопаливного котла неодмінно призводить до економії ваших коштів.

Придбати твердопаливний котел Ви завжди маєте можливість зі складу в м.Київ. Ми також пропонуємо доставку по Україні

Котел тривалого горіння Stropuva універсал

Пошук альтернативних видів опалення зараз є першочерговим завданням усього людства, тому що запаси невідновлюваних джерел енергії істотно зросли в ціні. Котли на твердому паливі – інноваційне рішення, яке не вимагає використання газу і електрики. Більш того, експлуатація опалювальних твердопаливних котлів не завдає шкоди навколишньому середовищу і допомагає заощадити значну суму на ремонті і обслуговуванні.

Котли на твердому паливі   можуть бути декількох видів в залежності від виду палива : пеллетах, тирсі, на дровах, брикетах, вугіллі та інші. Проте, найбільш широко використовуваними можна назвати котли на дровахі вугіллі, які використовуються в опалювальних системах приватних котеджів, адміністративних будівель, виробничих приміщень і т.д. Більш того, дрова і вугілля – це найдорожче паливо для твердопаливних пристроїв і в той же час, воно легко доступно українським споживачам.   Придбання котлів даного типу   для приватного будинку   – чудове і економічно вигідне рішення для тих місць, де газопровід недоступний.

Котли на дровах і вугіллі легко встановити, а їх монтаж не потребує узгодження з різними інстанціями. Високий показник тепловіддачі подібного пристрою сприяє найкращому співвідношенню його вартості і якості. Однак потрібно не забувати про те, що   котли на твердому паливі   не дають можливості перетворити роботу в повністю автоматизовану, тому що в більшості випадків необхідне ручне дозавантаження палива, виняток становлять лише   Одна з найбільш важливих деталей котла на твердому паливі – теплообмінник. Теплообмінник - прилад, за допомогою якого здійснюється обмін тепловими калоріями між парою теплоносіїв. Термін служби хорошого теплообмінника при використанні згідно з правилами експлуатації може бути більше 20 років. Теплообмінники котлів для твердого палива можуть бути двох видів в залежності від матеріалів для виробництва: чавунні, а також пристрої зі сталі.

Твердопаливні котли   зі сталевими теплообмінниками можуть експлуатуватися протягом меншого терміну і тому їх вартість не сильно позначиться на вашому бюджеті. При використанні сталевого теплообмінника необхідно зберігати температуру теплоносія не менш 65   0 C, тому що він не повинен піддаватися впливу конденсату. Головна перевага теплообмінника зі сталі для твердопаливних котлів – це те, що він стійкий до різкої зміни температур (тепловому удару) і не такий важкий, як його чавунний аналог.

До головних позитивних характеристик чавунних теплообмінників для котлів на твердому паливі відносяться тривалий термін експлуатації і висока стійкість до корозії. Потрібно сказати, що міцність чавунного теплообмінника, в основному, залежить від якості чавуну і виробника.

На території України серед різних опалювальних котлів, котли на твердому паливі є одним з чільних позицій завдяки доступності, продуктивності (ККД цих котлів нерідко становить 90%), невисокою ціною, а також чималу вартість газу для українських споживачів. В добавок, котли на твердому паливі можуть експлуатуватися досить довгий термін (приблизно 20 років), а ремонт цих пристроїв не складний.

Інтернет магазин " Stropuva-S " надає Вам можливість придбати котел на твердому паливі за прийнятною ціною в Києві. Тут Ви знайдете кращих європейських виробників, таких як Stropuva, ​​обладнання даної компанії має високу якість. Також ми пропонуємо   котли твердопаливні   українського виробника, які майже нічим не поступаються за ціною і якістю європейським.

Пелетні котли   Stropuva

Пелетні котли   є одним з типом котлів на твердому паливі, який має все більшу популярність в Європі. На території України котел на пеллетах   -   це інноваційне обладнання техніки для опалення. Таким чином, раніше при невиправдано низьких цінах на енергоносії було зовсім не доцільно купувати опалювальні пристрої за високими сценам. В останні десять років обстановка в країні щодо цієї сфери стала стабільною і нині вартість енергоносіїв в Україні навіть подекуди перевищує ціни певних країн ЄС. Крім того, безліч експертів твердять про майбутнє зростання цін в світі на енергоносії, з цієї причини, монтаж котла для пеллети формування незалежної системи опалення стали як ніколи раніше актуальною проблемою.

Однією з головних деталей пелетних котловможно назвати теплообмінник, виконаний з чавуну або сталі. Теплообмінники з чавуну слабо схильні до корозії і можуть експлуатуватися тривалий термін, що відрізняє їх від сталевих теплообмінників. Пристрої, виготовлені зі сталі, як і, не такі важкі як чавунні, що істотно спрощує їх монтаж.

Комплект доставки передбачає наявність таких елементів: інструкція, автоматичний транспортер, інструменти для чищення ітбункер для зберігання пелет пальник. Подача пелет в пальник відбувається автоматично завдяки транспортеру, після чого паливо автоматично розпалюється і котел починає працювати. Певні   котли на пеллетах   мають функцію « управління через мобільний телефон » ;, за допомогою якої функціонування котлів можна регулювати дистанційно. Зберігати пелети потрібно в звичайному або бункері збільшених розмірів. У ролі паливного бункера можливе застосування сусіднього приміщення, паливо з якого поставляється ще одним транспортером в пелетний котел. В такому випадку, робота пеллетного котла   досягає аж до одного місяця в автоматичному режимі без обслуговування, що не в змозі гарантувати будь-який інший тип котлів на твердому паливі.

За продуктивністю   котли на пеллетах   < /strong> рівні з показниками газових котлів і, звичайно, іншим типам твердопаливних котлів. Їх ККД   такий же як і   у котлів тривалого горіння   і відповідає рівню - 90%. Варто сказати, що пелетні котли   - це екологічно безпечне джерело енергії, в порівнянні з газовими котлами, які дають в кілька разів більше викиду СО 2 . Одним з головних позитивних моментів котлів на пеллетах можна назвати автоматизовану роботу, це помітно зменшує час на ремонт і обслуговування.

Відомий латвійський бренд-виробник котлів тривалого горіння Stropuva випускає традиційні твердопаливні котли на дровах.

Придбання котлів тривалого горіння Stropuva на дровах найдоцільніше для віддалених сільських районів, де технологічно неможливо провести газ і час від часу відключають енергозабезпечення, оскільки ці прилади відмінно функціонують самостійно.  

Розгорнути
Вгору