Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

ТЕНи для бойлерів Tesy

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Водонагрівачі, буферні ємності, а також інше обладнання для систем опалення та гарячого водопостачання, яке випускається одним з найбільш відомих європейських брендів виробників Tesy, користується високою популярністю на ринку. В даному розділі можна вибрати і купити ТЕНи для бойлерів Tesy будь-яких моделей, що випускаються. Представлений повний асортимент, кращі розцінки, забезпечується швидка доставка, надається гарантія якості.

опис

Трубчастий електронагрівач, скорочено ТЕН, є одним з основних конструктивних елементів бойлерів, виступаючи теплообмінником, з трубкою зі сплавів кольорових металів або композитних матеріалів, що нагріваються електричним струмом і віддають тепло знаходиться в резервуарі воді.

До складу конструкції входять: трубчастий корпус, спіраль з ніхромового дроту, заповнювач у вигляді кварцового піску, або іншого матеріалу.

Випускають ТЕНи з якісних і міцних матеріалів і електронних комплектуючих. У суворій відповідності до вимог нормативної документації і міжнародних стандартів.

Вся продукція, яка випускається на заводах Tesy, проходить ретельний контроль і комплекс випробувань. Складається маркування, по якій можна здійснювати пошук в каталозі і визначати сумісність з тією чи іншою моделлю бойлера.

види

За своїм типам все Тени класифікуються на дві категорії:

 • сухі;
 • мокрі.

У сухих ТЕНах відсутній контакт з водою, що дозволяє забезпечити максимально тривалий термін служби вузла. Відкриті нагрівальні елементи дозволяють забезпечити більш високу швидкість нагріву води, одна вони не можуть вважатися безпечними, а також споживають значно більшу кількість електроенергії, схильні до накопичення накипу і вапняного нальоту, що значно знижує термін служби.

Переваги ТЕНів для бойлерів Tesy:

 • надійна і відмовостійка робота;
 • високий ККД;
 • швидке нагрівання;
 • енергоефективність;
 • безпеку, із захистом від протікання і коротких замикань;
 • тривалий термін служби.
 • Основні правила вибору

Всі моделі ТЕНів для бойлерів Tesy представлені в каталозі на сайті. Є докладні описи для кожної позиції, список моделей обладнання, до яких підходить нагрівач, розміри і характеристики, фотографії.

При виборі нагрівального елементу, необхідно враховувати ряд важливих моментів. Так, матеріали резервуара і Тена повинні бути сумісними між собою, що виключають виникнення великої різниці потенціалів, що значно скоротить термін служби бойлера. А також необхідно звертати увагу на:

 • спосіб кріплення, який може бути з фланцевим або гайковим приєднанням;
 • розміри і геометрична форма (пряма, вигнута);
 • чи передбачена можливість установки анода, який забезпечить ефективний захист металу від процесів корозії і утворення накипу.

Здійснювати вибір можна самостійно через каталог, або звернутися до співробітників компанії, які нададуть необхідні консультації. Допоможуть вибрати необхідний ТЕН для конкретної марки нагрівача. Додатково можна замовити аноди і інші комплектуючі з аксесуарами.

Тени поставляються в повністю готовому до роботи вигляді, з технічним паспортом і керівництвом, короткою інструкцією і монтажною схемою, гарантійним талоном.

Заміна і установка нагрівальних елементів в бойлер повинна здійснюватися з дотриманням всіх вимог нормативів, техніки безпеки, рекомендацій виробника. Після закінчення робіт необхідно перевірити правильність функціонування системи і підключення заземлення.

Купівля і доставка

У нас можна замовити і купити всю лінійку ТЕНів для бойлерів Tesy. Найбільш доступні ціни на ринку, будь-які форми оплати. Сучасний сервіс і індивідуальний підхід до клієнтів. Доставка в будь-яке місто здійснюється

Вгору