Цей пост для того, щоб хоч десь була інструкція в картинках про те, як розбирати це чудо техніки, вартістю як "чавунний міст" без пошкоджень. Можливо пошуковики сюди завітають і комусь пощастить в пошуку.

Півроку тому ощасливили нас, подарувавши цей фільтр. Важко сказати чи варто радіти чи ні, тому що ціни на комплектуючі вражають уяву, але якість води після очищення його "старшим братом" Zepter Aqueena відчувалося відразу - вода дійсно нагадує талу воду за смаком з легкою гіркуватістю.
Ось і почалася експлуатація, і прийшла пора зміни одного з фільтрів - перша заміна після початку експлуатації (пройшло 6 місяців) - заміна Neo-фільтра первинного очищення.

Розбирання корпусу не зовсім тривіальна. Передня частина знімається легко - верх зсувається назад з клацанням і просто знімається. Лицьова частина знімається після відкручування двох гвинтів в верху корпусу, а ось боковина. Для її зняття треба докласти зусилля (з використанням викрутки) і звільнити засувки внизу і ззаду. На картинках буде більш зрозуміло

Zepter Edelwasser компоненти

Zepter Edelwasser як відщіпає кришка

Zepter Edelwasser задня кришка

Zepter Edelwasser саморіз

для зняття фітингів з трубочок бажано мати щось типу цього:

Zepter Edelwasser для зняття кришки

Тут показано як краще знімати фітинги:

Zepter Edelwasser фітінг

Zepter Edelwasser як зняти крубку

Ну і те що знімається (просто витягується з тримача в корпусі)

Zepter Edelwasser картридж

Головні труднощі - це немало зусилля для звільнення засувок ззаду і знизу боковин (особливо ззаду) - потрібно просто акуратно, підчепивши викруткою боковину ззаду, вигинати поки не пролунає клацання і т.д. по всій довжині, аналогічно і внизу боковини.

PS Були питання по підключенню до зливу. На даний момент підключено через можливості сифона:

Zepter Edelwasser каналізація

запитання про запитання про Zepter Edelwasser:
✔️ Скільки коштує ZEPTER Edelwasser і монтаж?

Актуальна вартість фільтра доступна по посиланням . Про покупку у нас монтаж безкоштовний, якщо цікавить тільки монтаж, замовити його можна тут .

✔️ Чому ціна фільтра досить висока? Фільтр варто своїх грошей?

питання ціни суб'єктивний. Ми можемо стверджувати те, що фільтр якісний. Систем зворотного осмосу - безліч, вибір за Вами.

✔️ Який принцип роботи фільтра?

Цей фільтр - класична система зворотного осмосу. Відмінністю від інших - унікальний сучасний дизайн, висока якість всіх елементів.