Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Ecosoft (Україна)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Ecosoft - фільтри для води

Системи зворотного осмосу - флагман торгової марки Ecosoft . Комплектуючі для цих систем використовуються або власного виробництва або всесвітньо-відомих виробників. Очищення води відбувається в кілька етапів:
- Попереднє очищення полягає (в основному) з трьох колб, в яких рідина проходить через картриджі які прибирають органіку і механічні домішки.
- Після цього вода потрапляє на особливу мембрану (яка і називається зворотним осмосом), очищувальну на молекулярному рівні.
- Очищена вода - пермеат - накопичується в розширювальному бачку (тому що швидкість роботи мембрани досить низька), а вода з домішками і шкідливими речовинами йде в каналізацію.
- Безпосередньо перед вживанням вода проходить ще через вугільний пост-фільтр, який надає воді приємний смак і запах.

Крім зворотного осмосу Ecosoft випускає різноманітні механічні фільтри, системи пом'якшення води, видалення конкретних домішок (хлору, заліза і т.д.), пуріфайери, іонообмінні смоли, системи ультрафільтрації та фільтруючі матеріали. Про один з таких продуктів хотілося б розповісти докладніше.

Ecosoft - фільтруюча завантаження світового класу

Ecomix - фільтруюча завантаження компанії Ecosoft , яка здатна прибирати з води:

 • домішки хімічних і органічних сполук;
 • залізо;
 • натрій;
 • марганець;
 • сульфати, нітрати.

Завантаження затребувана на світовому ринку. Вона отримала сертифікат відповідності європейським вимоги до речовин, очищує воду.

Окремо вважаємо за необхідне уточнити, що вся продукція Ecosoft адаптована в першу чергу під українську воду.

Основні характеристики компанії:

 1. 600 сучасних промислових систем.
 2. 8 000 фільтраційних систем.
 3. Більше 3 мільйонів змінних елементів.
 4. 26 000 домашніх фільтрів.
 5. 13 ліній проізодтва.
 6. 8 000 кв. м. – виробнича площа.

Що пропонує компанія « Екософт » (Україна)?

Компанія « Екософт » пропонує тільки якісну і сертифіковану продукцію. У продажу представлений і великий вибір витратних матеріалів. Їй характерна наявність і наступних особливостей:

 1. Перевірка якості води для будь-якого жителя столиці. Послуга надається повністю на безкоштовній основі.
 2. Забезпечення чистої води « під ключ » ;. В організації є власний відділ з проектування та монтажу.
 3. Оригінальність і високу якість продукції. Про існування підроблених пристроїв можна забути назавжди.
 4. Відмінний і сучасний сервіс. Компанія пропонує скористатися послугами в такому напрямку, як швидка і грамотна заміна картриджів, а також різних витратних матеріалів.

Компанія « Екософт » завжди використовує тільки автоматизовані способи планування виробництва. Не обходиться і без наявності вдосконалених логістичних центрів. Вони розташовуються не тільки на території України, а й в Німеччині. Завдяки всьому цьому є можливість забезпечення якісної, а також оперативної доставки будь-якої кількості фільтрів.

« Ecosoft » - це справжнісінький лідер в такому напрямку, як виготовлення і реалізація фільтрів на території України. Поставка продукції здійснюється в 60 країн всього світу. Щорічно компанія посилює власні позиції на сучасному міжнародному рівні.

В основі бізнесу цієї організації завжди знаходяться тільки інноваційні та запатентовані технології. А головна фокусування зосереджена саме на найвищій якості продукції і представляються послуг. У штаті присутні не одна сотня висококваліфікованих фахівців. Вони займаються не тільки створенням промислового дизайну, але і всілякими хімічними технології.

Не так давно організація об'єдналася і з такою компанією, як « BWT » ;. Це всесвітньо відомий лідер, який працює в такому напрямку, як виробництво пристроїв для очищення води. Погляди, цінності, а також завдання обох виробників – повністю збігаються. Планується і значне розширення власних виробничих потужностей.

Компанія « Ecosoft » (Україна) – це вітчизняний виробник фільтрів, що призначаються для води. Організація займає лідируючі позиції на цьому ринку. Тут реалізується повноцінний життєвий цикл пристрою, починаючи зі створення ідеї закінчуючи стартом серійного виробництва.

Компанія Ecosoft - українське науково-виробниче об'єднання, власник більше десятка патентів в області водоочистки, партнер таких міжнародних організацій як Water Quality Association, The International Water Association, Stockholm Junior Water Prize. На ринку України з 1991 року. В даний момент компанія володіє виробничими потужностями, які розміщені на більш ніж 2000кв.м.

Розгорнути
Вгору