Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Кондиціонери побутові Idea

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Кондиціонери IdeaШирокий асортимент побутових кондиціонерів Idea поєднує інноваційні технології з елегантним дизайном. ;

Настінні спліт-системи Idea складаються з внутрішніх та зовнішнього блоку. ; Відрізняються за проектною потужністю, ; дизайну панелі, виду індикаторів, додатковими функціями управління і розподілу повітря.

Серія ; IDEA Samurai ; - Стійка робота на обігрів від (-7) до (-15) . Клас енергоефективності ; (А, А ++) .

Серія ; IDEA PRO Diamond ; - ; Стійка робота на обігрів від (-10 ) до (-21). Іонізатор. Клас енергоефективності ; (А, А ++).

Серія ; IDEA Window ; - робота на холод, фреон R410A, електронна панель управління + ПДУ , самодіагностика.

Серія IDEA Samurai Monoblock ; - робота на холод, антибактеріальну та антикорозійне покриття, ; Пульт ДУ, ; Не вимагає монтажу.

Серія ; AUX ; - ; Стійка робота на обігрів від (-7) до (-15). Іонізатор. Клас енергоефективності ; (А, А ++) .

 

Побутові кондиціонери Idea: безпека, економія та комфорт у кожному приміщенні

Кондиціонери від компанії Idea — це надійні та ефективні пристрої, розроблені для забезпечення комфортного клімату у вашому будинку чи офісі. В Україні кондиціонери Idea представлені широким модельним рядом, тому покупець має можливість вибрати модель, що відповідає його потребам. За рахунок передових технологій та високої якості, кондиціонери цієї компанії стали одними з найпопулярніших на ринку побутових кондиціонерів.

Де використовуються побутові кондиціонери Idea

Головна функція кондиціонерів Idea — підтримувати оптимальну температуру та вологість всередині приміщення у постійному режимі протягом усього року. Вони забезпечують прохолоду в спекотні літні дні та створюють теплу та комфортну обстановку в холодні зимові місяці. Забезпечувати людині оптимальні умови для роботи, відпочинку або сну допомагають вбудовані в кондиціонери Idea інтелектуальні системи управління, що дозволяють з високою точністю регулювати параметри клімату в приміщенні,

Технічні особливості кондиціонерів Idea

Кондиціонери Idea оснащені сучасними технологічними рішеннями, які забезпечують високу продуктивність та енергоефективність даних пристроїв. Оснащення їх інверторним компресором дозволяє плавно регулювати потужність роботи кондиціонера, залежно від поточних умов. Завдяки цьому кондиціонери бренду Idea забезпечують стабільний комфорт та економічне енергоспоживання.

Рекомендації щодо вибору кондиціонерів Idea

При виборі кондиціонера будь-якого типу та бренду зазвичай доводиться враховувати одразу кілька факторів. Якщо ви вирішили вибрати кондиціонер бренду Idea, ціна якого залежить від габаритів та потужності пристрою, враховуйте розмір пристрою. Визначте розмір приміщення, простір у якому буде встановлене обладнання, це важливо одразу з кількох причин:

  • обладнання по потужності повинно відповідати поставленому завданню наприклад, для невеликих кімнат підійдуть компактні моделі, а для просторих приміщень рекомендується вибирати кондиціонери з більшою потужністю.
  • енергоефективність пристрою – кондиціонери Idea мають енергетичні класи від A до A+++, що дозволяє заощадити на електриці.

Крім цього, кондиціонери цього бренду оснащені додатковими корисними функціями.

Додаткові функції кондиціонерів Idea

Користувачам обладнання цього бренду добре відомі такі функції кондиціонерів Idea, як:

  • фільтрація повітря;
  • функція обігріву;
  • перемикання режимів роботи тощо.

Деякі моделі кондиціонерів Idea оснащені вбудованими системами очищення повітря, які вловлюють пил, пилок та інші алергени, забезпечуючи свіже та здорове повітря у приміщенні. В інтернет-магазині компанії Aqua-Life ви можете вибрати для себе кондиціонер із будь-яким набором функцій.

Кондиціонери Idea: інтернет-магазин Aqua-Life

Компанія Aqua-Life пропонує до покупки якісну побутову та промислову техніку від різних компаній — початківців або давно відомих та шанованих на світовому ринку. У нас ви можете придбати якісну техніку, також ми пропонуємо для покупки кондиціонери Idea двох видів.

Кондиціонер звичайний (не компресорний)

Принцип роботи звичайного кондиціонера Idea простий — пристрій функціонує за принципом «включення/вимикання», що зазвичай може призвести до різких перепадів температури:

  • якщо в приміщенні температура стає вищою за необхідний рівень, кондиціонер увімкнеться і працюватиме на повну потужність;
  • пристрій вимкнеться, якщо температура досягне потрібного рівня.

Пристрій працюватиме за цим циклом, споживаючи більше енергії та створюючи перепади температури всередині приміщення.

Кондиціонер інверторний

Інверторні моделі компресорів функціонують на нижчій швидкості та плавно регулюють потужність роботи, залежно від необхідного рівня охолодження/обігріву. Це забезпечує більш стабільний комфорт та знижує енергоспоживання, оскільки кондиціонер цього типу функціонує на низькій потужності протягом більшого періоду часу. Інверторний кондиціонер Idea підтримує постійну температуру у приміщенні, уникаючи різких перепадів.

Кондиціонери Idea

Який тип холодоагенту вважається безпечним?

Кондиціонери Idea використовують холодоагент R410A, він безпечний і ефективніший, якщо порівнювати його з холодоагентами більш старих типів. R410A має високу енергоефективність, забезпечуючи більш ефективну роботу кондиціонера, істотно знижуючи його шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Виробник Idea пропонує широкий вибір моделей кондиціонерів з різними функціями та можливостями. Вибрати та з доставкою по Україні купити у Києві кондиціонер Idea ви можете у будь-який час на сайті онлайн магазину компанії Aqua-Life.

Вгору