Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Кондиціонери Cooper &Hunter

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Кондиціонери Cooper& Hunter

Кондиціонери Cooper & HunterБренд Cooper&Hunter належить відомій американській фірмі з однойменною назвою, довгі роки успішно працює на ринку кліматичного обладнання. Кондиціонери CooperandHunter (США) випускаються на оснащеному сучасними виробничими лініями заводі "Gree-Daikin " в м Чжухай (Zhuhai) - вільно-економічній зоні в 40 км від Гонконгу (Китай). Завод є науково-виробничої спільної майданчиком компаній DAIKIN INDUSTRIES, Ltd і Gree Electric Appliances, Inc. Між ними, в лютому 2009 року було підписано "Угода про глобальне стратегічне партнерство". Завод входить в першу десятку провідних світових виробників.  Для складання кондиціонерів C & H застосовуються комплектуючі відомих брендів кліматичної техніки: в побутовому сегменті - як правило, компанії Daikin в комерційному - Daikin, Hitachi, Mitsubishi Electric, Copeland. Контроль за дотриманням якості при виготовленні кондиціонерів Cooper&Hunter побудований на високому рівні, завдяки чому дотримано відповідність випущеної продукції світовим стандартам. Одним з підтверджень цього є той факт, що на лініях заводу збираються побутові інверторні кондиціонери Daikin для внутрішнього японського ринку.

Центральна штаб-квартира корпорації Cooper&Hunter International Corporation знаходиться в США. Міжнародну координацію просування на світових ринках продукції бренду Cooper&Hunter, здійснює торгова компанія Cooper and Hunter Overseas Inc з генеральним офісом в м Онтаріо, Канада. Діяльність європейських регіональних національних дистриб'юторів контролює компанія Cooper and Hunter Europe LP, м Едінбург, Шотландія. Європейські склади, звідки продукція надходить через мережу офіційних регіональних дилерів, в т.ч. і на Україну, розташована в Польщі (м Хелм), Болгарії (м Варна), Латвії (м Рига). Просуванням кліматичної техніки торгової марки ; Cooper&Hunter на внутрішньому ринку США займається торгова компанія, яка перебуває у Флориді. Там же розташовані і склади.

Покупцеві при виборі кліматичної техніки, є сенс звернути свою увагу на кондиціонер Cooper&Hunter виходячи з таких міркувань:

 • Кондиціонери CooperandHunter мають доступну для споживача вартість і при цьому, мають високу якість і надійність, що дає їм незаперечні переваги перед іншими марками.
 • Кондиціонери Cooper&Hunter обладнані компресорами тільки відомих виробників, зазвичай фірми Daikin, зарекомендували себе, як надійні агрегати, з тривалим терміном служби і високими експлуатаційними характеристиками.
 • Інверторні моделі кондиціонерів Cooper&Hunter, розроблені спільно з інженерами корпорації Daikin, мають відповідну комплектацію і є одними з кращих на ринку кліматичної техніки цієї категорії.
 • Широкий модельний ряд кондиціонерів Купер енд Хантер, дозволяє знайти застосування для найрізноманітніших потреб. 
 • Наявність топових серій, здатних, на рівних, змагатися за характеристиками з ідентичними моделями найіменитіших виробників кліматичного обладнання.
 • Застосування в теплообмінниках якісних матеріалів з багатошарової антикорозійним захистом , що збільшує термін експлуатації кондиціонерів Купер Хантер. ;
 • Сучасна система фільтрації, якою оснащуються кондиціонери C&H, якісно очищають повітря від частинок пилу, шкідливих хімічних сполук і вовни тварин.
 • Реальні технічні характеристики кондиціонерів Cooper&Hunter відповідають заявленим в каталогах.
 • На ринку України, кондиціонери Cooper Hunter з 2001 року, вже більше 15 років, широко розвинена сервісна служба. Представництва і сервісна підтримка в усіх регіонах України.
 • Статистика відмов техніки C&H - менше 0,2%, що є одним з найвищих показників в галузі.
 • Наявність на складах, в достатній кількості запчастин, в т.ч. і для моделей, які вже зняті з виробництва.
 • Протягом останніх кількох років, Cooper & Hunter - найбільш продаваний, на території України, бренд кліматичного обладнання.
 
Вгору