Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Кондиціонер Gree

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Gree це провідний виробник кліматичної техніки з Китаю. Розробки для використання в побуті і малих комерційних приміщеннях становлять невелику частину продукції, що випускається. Компанія є зразком високих технологій та інноваційних розробок. Їх ключовою особливістю є використання власних винаходів без звернення до дочірні фірми і скупки напрацювань. Наявність власне лабораторії, що імітує умови експлуатації, дозволяє домогтися випробувань, максимально наближених до реальності. Кожен кондиціонер Gree завдяки цьому підходу має суворе відповідність заявленим характеристикам.

Базові особливості і вживані технології

Ця кліматична техніка істотно відрізняється від найближчої конкурентної такої техніки наявністю прийнятною для роздрібного покупця вартістю, недорогим обслуговуванням і унікальними показниками. Купити кондиціонер Gree варто сюди через наступні випадки:

 • Усередині використовуються спеціалізовані покриття, що запобігають ріст і розвиток хвороботворної цвілі, грибків і бактерій. Повітря, що потрапляє в приміщення, повністю безпечний для здоров'я людини.
 • В опалювальному режимі проводиться блокування попадання холодного повітря в приміщення з вулиці. Цьому сприяє використання ущільнень особливої ​​конструкції.
 • Зовнішній блок захищений від замерзання і обмерзання. Його пристрій надійно захищає механізми від попадання снігу і поверхневих оледенений. Старт можливий при будь-якій погоді.
 • Для лицьовій панелі були розроблені спеціальні швидкоз'ємні засувки. Вони полегшують доступ майстра до обслуговуваних частин, а також запобігають поломку при цих операціях.
 • Жалюзі, напрямні повітряний потік, забезпечують максимальну ширину струменя повітря, а також гнучкість управління кутом обдування. Є можливість установки спрямованості уздовж стельової площини.
 • Компресорний агрегат захищений від перепадів напруги і попадання пилу всередину корпусу. Він має реально тривалий термін служби.
 • При короткочасному відключенні електроенергії на більшості побутових моделей є функція автоматичного повторного старту зі збереженням всіх встановлених раніше налаштувань. Параметри зберігаються в пам'яті надовго.
 • Старші моделі мають можливість самостійної діагностики і інформативну систему оповіщення власника про необхідність термінового обслуговування.
 • Зручний пульт дистанційного керування працює навіть зі значної відстані, що буде перевагою для великих кімнат. У ньому є функція блокування від дітей.
 • Деякі моделі мають Wi-Fi інтерфейс і можливість віддаленого управління через фірмовий додаток. Це дозволяє домогтися максимальної енергоефективності експлуатації та їх включення в концепцію розумного будинку.
 • Залежно від вибору серії, у власника буде можливість використовувати систему для обігріву приміщень до -7, -20 або навіть -30 градусів Цельсія!
 • Дизайнерські моделі мають рекордно низьким рівнем шуму. На фонових режимах роботи, часто використовуваних вночі, вони видають лише 19 дБ, що порівнянно з мірним подихом сплячої людини.

Це лише список загальних переваг кондиціонерів Gree. Кожна модель має власний перелік унікальних характеристик, можливостей і технологій, а ряд щорічно оновлюється і вдосконалюється виробником.

Два базових типу

Якщо не заглиблюватися в подробиці, виробник пропонує наступні дві типові різновиди:

 • Інверторний кондиціонер Gree. Змінний струм перетвориться в постійну напругу, а потім генерується певна робоча частота. Це дозволяє отримати хороший ККД, знизити витрати на кондиціонування приміщень великої площі, підвищити загальний експлуатаційний ресурс, а також забезпечити гнучкість управління параметрами. Інвертори допустимо використовувати в квартирах, будинках і офісах.
 • Класичний кондиціонер Gree без інвертора. Це оптимальний варіант для установки в одну кімнату або невелику квартиру. Зрозуміти переваги инвертирования струму і економічності даного процесу вийде тільки на великих площах і розгалуженні потоку кондиціонером повітря.

Також моделі відрізняються типом використовуваного хладагента, потужністю, можливістю багатоканального ефективного використання. Для уточнення подробиць зв'яжіться з менеджерами магазину прямо зараз по контактними даними, вказаними на сайті. Внутрішній блок завжди має продуманий дизайн, легко вписується в концепцію будь-якого сучасного інтер'єрного рішення.

Де придбати цю техніку

Купити кондиціонер Gree в Києві можна прямо зараз в інтернет-магазині ХХХ. Компанія є офіційним прямим постачальником торгової марки в Україні, що дозволяє надавати тривалу офіційну виконувану гарантію. Співпраця підтверджено відповідними сертифікатами. Ціна кондиціонерів Gree формується без необґрунтованих націнок посередників та інших третіх осіб. Перед відправкою товару покупцеві, фахівці магазину проводять тестування, проводять огляд на наявність дефектів і комплектність згідно з доданим паспорту. Доставка діє в усі міста і області країни.

Вгору