Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Кондиціонери побутові Panasonic

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Кондиціонери PanasonicКондиціонери panasonic — для тих, хто уважно підходить до вибору кондиціонера, хто хоче купити якісний кондиціонер, адже спліт систем Панасонік - відмінні, перевірені часом, кондиціонери. У кондиціонерів Panasonic як завжди є безліч функцій, яких не всретішь в інших виробниках кондиціонерів. Наприклад різні датчики присутності людини в приміщенні. Таку систему ще називають "розумне око". Причому ця система на стільки розумна, що здатна відрізнити рух в кімнаті не просто за фактом чогось рухається, немає, кондціонер явно відстежує саме людини і програмою розраховано навіть розрізнення і відрізнення від кішки наприклад, ваш кондиціонер PANASONIC все розпізнає. Супер, хто ще може похвалитися такими характеристиками, та не один кондиціонер. Так що тут говорити, а як вам система - ECONAVI? Не знаєте що це таке, обов'язково вивчіть цю систему, почитайте характеристики моделей Панасонік. Panasonic випускає моделі кондиціонерів з датчиками освітленості приміщення. Тобто у міру руху сонця протягом дня рівень проникнення світла в ваше приміщення є різним. Кондиціонер Панасонік вимірює рівень освітленості за допомогою спеціальних унікальних сенсорів і коригує свою роботу, продуктивність. Не секрет, що інверторні моделі кондиціонерів Panasonic - це еталон безшумної роботи кондиціонера. Рівень шуму внутрішнього блоку инверторного кондиціонера PANASONIC - мінімальний - 21 дБ.

Кондиціонери PANASONIC представлені як і дорогим преміум сегментом инверторной серії, так і популярними інветорнимі системами середньої цінової категорії. Є також класичні моделі. Компанія Panasonic випускає кондиціонери з 1957 року і веде власні розробки в інверторних технологіях. У 2012 році випустили нову модель інверторного типу з унікальною технологією накопичення тепла в зовнішньому блоці кондиціонера. Кондиціонери Panasonic - висока якість і безшумність роботи. Наша компанія успішно продає кондиціонери Panasonic і пропонує вам купити кондиціонер Panasonic в Києві за найдоступнішою ціною.

Інверторні кондиціонери Panasonic: технологія чистого та комфортного клімату

У світі кондиціювання повітря компанія Panasonic є одним із провідних виробників. Їхні кондиціонери з інверторним компресором, є справжнім технологічним проривом у галузі енергоефективності та комфорту. В Україні інверторні кондиціонери Panasonic користуються підвищеним попитом як найбільш ефективне та надійне в експлуатації обладнання.

Конструктивні особливості кондиціонерів Panasonic з інверторним компресором

Конструкція кондиціонера Panasonic з інверторним компресором включає кілька основних компонентів. Компресор є ключовим його елементом, він відповідає за стиск робочого холодоагенту.

Кондиціонери побутові Panasonic

Важливими конструктивними складовими інверторних кондиціонерів Panasonic є:

 • конденсатор — використовується для відведення тепла;
 • випарник — служить для охолодження повітря;
 • фільтри повітря — вловлюють пил та алергени, забезпечуючи чисте та свіже повітря в приміщенні;
 • вентилятори – забезпечують циркуляцію повітря та рівномірний розподіл температури.

Енергоефективність, комфорт, чудовий функціонал інверторних кондиціонерів Panasonic забезпечують лідерство цього обладнання в галузі кондиціювання повітря.

Інверторний або традиційний компресор — у чому різниця, якому віддати перевагу

Компресор інверторного типу є ключовою технологією, яка відрізняє кондиціонери Panasonic від традиційних систем із фіксованою швидкістю компресора. На відміну від фіксованого компресора, його інверторна модель здатна регулювати швидкість обертання, відповідно до температурних змін у приміщенні. Це дозволяє досягти більш оптимальної енергоефективності та підтримування бажаної температури у приміщенні.

Порівняно з традиційними компресорами, більш високою ефективністю роботи та більш тривалим терміном служби має інверторний компресор. Кондиціонери Panasonic, ціна яких може залежати від низки додаткових властивостей та особливостей, для споживачів є доступними та дуже привабливими.

Особливості характеристики та переваги інверторних кондиціонерів Panasonic

Енергоефективність

Інверторний компресор:

 • регулює потужність роботи залежно від поточних умов;
 • суттєво знижує енергоспоживання;
 • мінімізує оплату за спожиту електрику;
 • не впливає на довкілля.

Плавна та тиха робота

За рахунок регулювання швидкості обертання компресора кондиціонери Panasonic функціонують плавно і тихо. Вони можуть автоматично підлаштовуватись під зміни температурного режиму в приміщенні, запобігаючи різким коливанням, створюючи комфортну атмосферу.

Швидке охолодження/нагрів

Потужність інверторного компресора Panasonic дозволяє при запуску швидко досягати бажаної температури, підтримувати стабільний і комфортний мікроклімат у приміщенні.

Ефективне керування повітряним потоком

Кондиціонери Panasonic з інверторним компресором можуть змінювати напрямок та інтенсивність повітряного потоку, досягаючи оптимального розподілу прохолодного або теплого повітря у приміщенні, забезпечуючи рівномірний комфорт для всіх присутніх.

Розширений функціонал

Інверторні кондиціонери Panasonic можуть мати додаткові функції:

 • фільтрація повітря;
 • режими автоматичного регулювання;
 • таймери.

Наявність додаткових функцій дозволяє налаштувати роботу кондиціонера відповідно до особливих уподобань та потреб користувача.

Основні переваги інверторних кондиціонерів Panasonic включають:

 1. Довговічність – більш надійна конструкція інверторного компресора для тривалого терміну служби.
 2. Інтелектуальне управління – автоматична адаптація до потреб користувачів.
 3. Екологічна безпека — ефективне використання енергії та зниження викидів.

Кондиціонери Panasonic

Завдяки своїй високій надійності та довговічності, кондиціонери бренду Panasonic забезпечують:

 • високу енергоефективність;
 • комфортну роботу;
 • швидке охолодження/нагрів;
 • покращене керування повітряним потоком;
 • Інші функціональні можливості.

З доставкою в будь-яке місто України купити в Києві інверторний кондиціонер Panasonic в будь-який час ви можете на сайті онлайн магазину компанії Aqua-Life. Ми пропонуємо різні типи кондиціонерів цього бренду — теплові насоси повітря-повітря та побутові кондиціонери. Це обладнання є ідеальним вибором для будинків, офісів, комерційних приміщень та будь-яких інших місць, де потрібне ефективне та комфортне кондиціювання повітря.

Вгору