Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Кондиціонери Cooper &Hunter

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

База виробництва Cooper & Hunter асоціюється з найвищому рівнем культури виробництва, за всіма світовими стандартами. Завод Cooper & Hunter з виробництва кліматичної продукції входить в десятку лідерів виробників. Компанія Cooper & Hunter реалізує і впроваджує безпрецедентну за своєю унікальністю програму « PERFECT PRODUCT STRATEGY ».

Найвищий рівень якості дав можливість потрапити в рейтинг авторитетного журналу Forbes FAB-50 в номінації " The company &# 39; s outstanding Asia-Pacific region ".

Рішення науково-дослідного інституту C & H отримують статус « WorldAdvancedLevel » і « World   TOP   Level » Асоціації професійних експертів в галузі кліматичної продукції. Працює 290 лабораторій. Отримано 3001 патент.

Бренд Cooper & Hunter отримали сертифікати гарантії екологічної чистоти і безпеки - OHSAS18000.

Сумарний компанія виробляє продукції: 27-мільйонів одиниць - 21 категорія, 399 серій, 6980 моделей . &Nbsp; Продукція компанії Cooper & Hunter сертифікована і має такі сертифікати світових стандартів: ISO 14000, ISO 9001, UL, CE.

Кліматична техніка Бренда проводиться на заводі в м Джухай (Zhuhai) в 30 км від Гонг-Конга – на території об'єднаної виробничої і науково-технічної випробувальної майданчику компаній GREE Electric Appliances, Inc. і DaikinIndustries, Ltd.

На заводі C & H зокрема також виробляються інверторні моделі кондиціонерів для японського ринку компанії DAIKIN.

Все вищесказане призвело до того, що за 2005 рік, за даними світових організацій, на заводі C & H було вироблено і продано кожен 5-ий кондиціонер на планеті.

Cooper & Hunter – це висока якість за доступними цінами !!! 

Завдяки більш ніж 20-річному досвіду в області кондиціонування повітря і вентиляції, Cooper &Hunter став провідним гравцем в області HVAC. Продукція Cooper &Hunter експортується в більш ніж 50 країн і регіонів світу. З моменту виходу на зарубіжний ринок Cooper &Hunter став відомим брендом.

Розгорнути
Вгору