Гарантійні умови. Умови обміну/повернення

Умови гарантії

Усі умови гарантії вказані у гарантійному талоні. Випадки, які не вказані в ньому, регулюються Законом України "Про захист прав споживачів".

На які товари надається гарантія?

На товари в нашому магазині надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається виробником і на більшість товарів перевищує 12 місяців, що залежить від сервісної політики виробника. Термін гарантії може бути зазначений в описі кожного товару індивідуально, але краще орієнтуватися на вказаний термін в гарантійному талоні. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника заповнений представником "Aqua-Life.UA".

Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).

Увага !!!

Гарантія не поширюється на змінні елементи обладнання (картриджі, мембранні елементи і ін.), А також на дефекти, про які не було повідомлено протягом гарантійного терміну. ​​

На монтажні роботи надається гарантія?

Наша компанія впевнена в якості вироблених нами роботах, тому ми даємо гарантію на монтажні роботи більше ніж всі наші конкуренти. Термін гарантії складає - 24 місяці .

Умови повернення та обміну товару

Обмін і повернення товару здійснюється відповідно до Закону України про захист прав споживача.

Ми завжди йдемо назустріч покупцеві, і вирішуємо питання в індивідуальному порядку, коли це можливо зробити.

Всі товари сертифіковані і мають заводську гарантію, зазначену в гарантійному талоні. Гарантійний талон обов'язково повинен бути підписаний і проштампований продавцем.

Радимо зберігати гарантійний талон і товарний чек весь час, що ви користуєтеся обладнанням.

Зверніть увагу! Гарантія на водонагрівач підтримується в разі виконання клієнтом сервісного обслуговування і заміни магнієвого анода 1 раз в рік для водонагрівачів з мокрим теном і 1 раз в два роки, для водонагрівачів з сухим теном. Також у вашій системі подачі води обов'язково повинен бути встановлений редуктор тиску, який убезпечить її від перепадів тиску.

Всі питання, що стосуються некоректної роботи, ви можете задавати за номером безкоштовної гарячої лінії: 0 800 500 885