Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик
Про магазин

Компанія Aqua Life | Київ | Україна

Великий асортимент товарів для водопостачання, водопідготовки, опалення. Намагаємося якісно надавати повний спектр послуг


Для зручності роботи з нами, хотіли б представитися, описати коротко нашу історію і формат роботи. Аква-Лайф працює з 2009 року, старанно, відповідально і максимально якісно виконуючи всі взяті на себе зобов'язання і домовленості. Поступово кількість і складність вирішуваних завдань збільшувалися, збільшувалися наші можливості, як в плані асортименту, так і в області фахівців абсолютно в різних сферах, хоча і в одній тематиці. У нас сформувався досвід роботи з квартирами, приватними домовласниками, підприємствами. Зараз ми можемо бути корисними починаючи з буріння свердловин, постачанням всіляких насосів, сантехнічними роботами і постачанням комплектуючих, так і провести розрахунок, комплектацію та монтаж опалення будь-якого типу і багато іншого.

З тематики опалення та водопостачання наш магазин може запропонувати всі види котлів (газові, електричні, твердопаливні), водонагрівачі та акумулюючі баки будь-якого обсягу заводські і під замовлення, безліч комплектуючих для теплої підлоги як електричного, так і водяного, секційні і панельні радіатори будь-якого типу і розміру.

Для всього вищезгаданого потрібна правильна якісна вода. Ми можемо її отримати з будь-якої вихідної води, які б домішки в ній не були. Оскільки водопідготовка була нашим основним напрямком перші 5 років, ми дійсно гарні. Всі виконані нами роботи вирішували поставлені завдання не залежно від бюджету - як досвідчені споживачі, так і менш забезпечені були задоволені.

Вгору