Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик
Про магазин

Компанія Aqua Life | Київ | Україна

Великий асортимент товарів для водопостачання, водопідготовки, опалення. Намагаємося якісно надавати повний спектр послуг


Для зручності роботи з нами, хотіли б представитися, описати коротко нашу історію і формат роботи. Аква-Лайф працює з 2009 року, старанно, відповідально і максимально якісно виконуючи всі взяті на себе зобов'язання і домовленості. Поступово кількість і складність вирішуваних завдань збільшувалися, збільшувалися наші можливості, як в плані асортименту, так і в області фахівців абсолютно в різних сферах, хоча і в одній тематиці. У нас сформувався досвід роботи з квартирами, приватними домовласниками, підприємствами. Зараз ми можемо бути корисними починаючи з буріння свердловин, постачанням всіляких насосів, сантехнічними роботами і постачанням комплектуючих, так і провести розрахунок, комплектацію та монтаж опалення будь-якого типу і багато іншого.

З тематики опалення та водопостачання наш магазин може запропонувати всі види котлів (газові, електричні, твердопаливні), водонагрівачі та акумулюючі баки будь-якого обсягу заводські і під замовлення, безліч комплектуючих для теплої підлоги як електричного, так і водяного, секційні і панельні радіатори будь-якого типу і розміру.

Для всього вищезгаданого потрібна правильна якісна вода. Ми можемо її отримати з будь-якої вихідної води, які б домішки в ній не були. Оскільки водопідготовка була нашим основним напрямком перші 5 років, ми дійсно гарні. Всі виконані нами роботи вирішували поставлені завдання не залежно від бюджету - як досвідчені споживачі, так і менш забезпечені були задоволені.

Компанія Aqua Life — це недорогий сервіс, найкраще обладнання, якісна робота

Наша компанія функціонує з 2009 р., ефективно виконуючи всі домовленості та зобов'язання перед своїми клієнтами. Виконувати всі типи робіт, пов'язаних з організацією та ремонтом систем водопостачання/ водопідготовки та опалення, дозволяє спеціалістам Aqua Life широкий асортимент обладнання. Також ми пропонуємо весь комплекс послуг, пов'язаних із проектуванням, встановленням та обслуговуванням подібних систем.

Водопостачання та очистка води Aqua-Life

Які види робіт виконує компанія «Аква Лайф»?

Наразі фахівці компанії Aqua Life виконують різноманітні роботи:

 • буріння свердловин;
 • за сантехнічними системами та обладнанням;
 • постачання насосів різного типу;
 • з постачання необхідних комплектуючих;
 • виконуємо необхідні розрахунки, а також — пошук комплектуючих, складання та монтаж систем опалення/водопостачання, вентиляції будь-якого рівня складності та ін.

Всі наші клієнти задоволені якістю та термінами виконання поставлених ними завдань. У рамках специфіки зазначених вище напрямків ви також можете купити обладнання у компанії Aqua Life:

 1. Котли будь-якого типу (у тому числі комбіновані).
 2. Радіатори (панельні/секційні) різних типів та розмірів.
 3. Баки різного об'єму, що акумулюють, водонагрівачі будь-якого типу — на замовлення або готові (заводські).
 4. Якісні комплектуючі для облаштування теплої — водяної або електричної підлоги.

Для ефективної роботи обладнання потрібна якісна вода, яку фахівці Aqua Life здатні витягти з будь-якого джерела, навіть якщо вода містить домішки. Оскільки протягом перших 5 років нашої діяльності основним напрямком компанії була саме водопідготовка, необхідний досвід для цього ми маємо. Усі, коли-небудь, виконані нашими спеціалістами роботи вирішили поставлені клієнтами завдання, незалежно від бюджету та додаткових фінансових витрат.

У чому особливості розвитку компанії Aqua Life?

Спочатку наша компанія виконувала роботи з очищення води. Компанія Aqua Life спеціалізувалися на реалізації та встановленні побутових фільтрів для питної води. Це була якісна продукція від відомих виробників, яка мала популярність у наших клієнтів. Незабаром наша компанія перейшла на обслуговування приватних будинків, а трохи пізніше і підприємств.

На практиці наші фахівці стикалися з тим, що у замовників часто виникали проблеми із сантехнічним, опалювальним обладнанням та вентиляцією, а в деяких випадках — з їхньою повною відсутністю. Оскільки постачальники нашої компанії мали необхідне обладнання, ми вирішили розширити свій бізнес, випробувавши свої можливості в новому напрямку.

Не пов'язана будь-якими зобов'язаннями з жодним брендом, компанія Aqua Life пропонує найкраще обладнання — сучасне, якісне виготовлене та продуктивне. На сьогоднішній день ми легко та максимально ефективно вирішуємо будь-які проблеми, що лежать у полі основних напрямів діяльності нашої компанії.

У чому переваги роботи з Aqua Life для наших клієнтів?

Якщо ви хочете знайти час, щоб вивчити відгуки про нашу компанію від наших клієнтів, ви дізнаєтесь, що:

 1. Ми пропонуємо обладнання високого класу – з поганим обладнанням не працюємо і нашим клієнтам про це добре відомо.
 2. Ми вирішуємо будь-які проблеми зі специфіки діяльності компанії у 99% випадків, надаємо клієнту максимальну підтримку при мінімумі незручностей.
 3. Наша команда професіоналів має великий досвід роботи в галузі інженерних систем будівель та споруд, грамотно виконуємо всі роботи, пов'язані з такими напрямками, як:
  • проектування систем;
  • встановлення необхідного обладнання;
  • обслуговування систем водопостачання, опалення, вентиляції у будинках та інших спорудах (профілактика, ремонт).
 4. Ми пропонуємо клієнтам експертну консультацію та допомогу у виборі оптимального варіанту для вирішення існуючої проблеми.
 5. Наша компанія дотримується високих стандартів якості обладнання та обслуговування, тому працюємо тільки з перевіреними постачальниками, використовуючи найсучасніші технології та матеріали.
 6. Ми дуже цінуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, тому завжди пропонуємо найкраще співвідношення ціни та якості.
 7. Нашу компанію хвилюють екологічні проблеми у світі, у зв'язку з чим ми використовуємо лише екологічно чисті та енергоефективні рішення.

Компанія Aqua Life

Наші клієнти особливо відзначають, що взаємодія з компанією Aqua Life це:

 • впевненість у професіоналізмі наших спеціалістів;
 • якісне обладнання;
 • у строк виконані роботи;
 • вартість робіт, яка задовольнить обидві сторони.

Будьте впевнені, що всі системи працюватимуть ефективно та безпечно завдяки використанню якісного обладнання та професіоналізму співробітників компанії Aqua Life. Гарантія швидкого та ефективного рішення будь-яких проблем щодо організації та встановлення водопровідних/опалювальних систем — це своєчасне звернення до нас на сайт aqua-life.ua.

Вгору