Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Всі товари Leberg

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Продукція компанії

Проводиться опалювальне обладнання та кондиціонери безпосередньо з 1963 року. Варто відзначити, виділяються деякі особливості, а також переваги спеціального кліматичного обладнання:

 • Робота здійснюється при порівняно невисоких, низьких температурах. Мінімальний поріг, при якому працюють кондиціонери, становить - 15 градусів, відведені за вікном.
 • Наявність серед функціоналу чотирьох ключових режимів роботи. Серед них виділяється обігрів, охолодження, осушення та вентиляція.
 • Вартість, досить отримати кондиціонер відмінної якості за порівняно невисокою ціною.
 • Відмінний режим автоматичного старту, який відновить роботу кліматичного обладнання в повній мірі після виникнення аварійної чи іншої причин. Зокрема, це може бути актуально після відключення електричного живлення мережі.
 • Функціонал нічного режиму дозволить максимально якісно і продуктивно використовувати кондиціонери безпосередньо під час сну.
 • Опції самоочищення і самодіагностики.
 • Наявність унікального в усіх відношеннях режиму Турбо.
 • Передбачене гідрофільні покриття теплообмінників дозволяє повністю гарантувати захистити конструкцію від грибків, а також корозії на поверхні, цвітіння.
 • Використовується в конструкції тихий компресор, який застосовується безпосередньо від відомих світових брендів. Зокрема, використовуються різні кліматичні компоненти, вироблені брендами Toshiba, Rechi, Hitachi, Sanyo.
 • Автоматичне розморожування зовнішнього блоку
 • Надається офіційна гарантія, строком на два роки з моменту здійснення покупки і монтажу.

На що звернути увагу

Варто виділити два основних моменти. Першим є наявність регульованої функції підтримки певної температури повітряних мас. Можливості неінверторних кондиціонера допоможуть забезпечувати повноцінний обігрів приміщення, коли на вулиці має місце мінус 7 градусів. У той же самий час, инверторная система може функціонувати до показника мінус 15 градусів. Даний тип кліматичного обладнання цілком заслужено очолює рейтинг кондиціонерів, а також є найбільш популярним в результаті своєї продуктивності і принципу роботи. Режимом охолодження можна запросто користуватися в разі, коли температура за вікном становить плюс 43 градуси, два типу кліматичного обладнання підтримують даний температурний діапазон.

Другим моментом є робота компресорної установки. Користувач може задавати критерії температури, після чого кондиціонер буде розганятися до максимального значення і після досягнення певного показника буде повністю його зупиняти. Коли температура буде повторюватися, процес повторюється. Інверторний кондиціонер виконує плавне регулювання показника. При певному рівні подібних параметрів, він не буде відключатися повністю, а тільки зменшує загальні обороти, тим самим гарантуючи підтримки температури, заданої спочатку і стає ще точніше. Обов'язково варто придбати дані моделі виробника, які стануть гідним варіантом для подальшої експлуатації. Прекрасний варіант, який стане актуальним незалежно від площі та планування вашого приміщення.

Продукція бренду Leberg

Компанія Leberg і її продукція на ринку придбала значиму популярність. Поєднує в собі відмінну якість, надійність, порівняльну дешевизну, на рівні всіх інших найменувань, представлених на ринку. По суті, варто виділити основний профіль діяльності компанії - виробництво сучасного кліматичного обладнання. Девіз компанії звучить як «Холод по-норвезьких». Крім цього, раніше вироблялися так само і якісні котли опалення, радіаторні елементи. Неординарний підхід, наявність значної кількості інновацій, а також значно високий рівень європейської надійності, які поєднуються з ергономічністю і надійністю. Все це відрізняє в цілому продукцію Leberg, представлену на ринку в декількох різних серіях і моделях

Розгорнути
Вгору