Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Фільтри зворотного осмосу Блакитна Лагуна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Фільтри зворотного осмосу Aquafilter Блакитна Лагуна

Фільтри зворотного осмосу Блакитна ЛагунаСпеціальна семиступінчаста система очищення водопровідної води, що має 12-літровий накопичувальний бак, називається фільтр зворотного осмосу Aquafilter Блакитна Лагуна. У складі системи є мінералізатор і біокерамічний картридж.

Ця система наділена неймовірної продуктивністю, вона може фільтрувати не менше 285 літрів рідини за одну добу. Завдяки мінералізатора, фільтрована вода наповнюється збалансованим набором речовин, який потрібен для організму людини і тварин. Біокерамічний картридж використовується для структуризації фільтрованої рідини, він значно покращує її властивості. Всі витратні матеріали для цієї системи легко знайти в магазинах або на інтернет порталах, вони пропонуються за доступною ціною.

Всі матеріали, використовувані в фільтрі зворотного осмосу, відрізняються не тільки приємним зовнішнім виглядом, але і довговічністю. Присутність мембрани зворотноосмотичної – це гарантія якісного очищення води від будь-яких забруднювачів, які відомі на даний момент. Купити фільтри зворотного осмосу Aquafilter Блакитна Лагуна – це означає стати власником досить надійної системи, виробленої в Польщі, її якісна робота відповідає всім європейським стандартам.

Де використовується

Фільтр зворотного осмосу Aquafilter Блакитна Лагуна – це надійний помічник всім, хто бажає використовувати тільки якісно очищену воду.

Прилад розташовують під мийкою, йому не потрібно великий простір, він має привабливий і естетичний зовнішній вигляд. Очищення води виконується в 5 етапів, однак це не впливає на швидкість – процедура виконується швидко. 285 літрів – стільки води може знадобитися звичайному сімейства на добу.

Застосування якісного фільтра для очищення водопровідної та іншої води це не тільки корисна звичка, а й частина життя будь-якої сучасної людини. Якщо ви вирішили замовити фільтри зворотного осмосу Aquafilter Блакитна Лагуна, це означає лише те, що ви готові довірити унікальній системі своє здоров'я і членів своєї сім'ї.

Переваги

Ті, хто сумнівається, чи варто купити фільтри зворотного осмосу Aquafilter Блакитна Лагуна , повинні ознайомитися з перевагами системи очищення води. До них відносяться:

  1. Значна економія сімейного бюджету.
  2. Завдяки заструктуризованість поліпшуються властивості води розчиняти і розщеплювати потрібні, корисні речовини.
  3. Кран Модерн в зборі з системою відрізняється унікальним дизайном, який був поліпшений в порівнянні з краном Класик, використовуваному раніше.
  4. Спеціалізований насос здатний працювати навіть тоді, коли тиск у водопровідній мережі знижений, і натиск води слабенький.
  5. Завдяки універсальним колбам вартість обслуговування системи досить знижена.

Але головною перевагою для тих, хто бажає замовити фільтри зворотного осмосу Aquafilter Блакитна Лагуна, може стати співвідношення ціна – якість . Прийнятна вартість і польське якість, а також довговічність фільтра зроблять його необхідним для тих, хто цінує практичні речі для дому, здатні прослужити протягом багатьох років.

Вгору