Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Фільтр зворотного осмосу з помпою

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Фільтр зворотного осмосу з помпою - це пристрій, який дозволяє очищати воду. Завдяки очищенню, фільтр здатний вбити 99.8% всіх забруднень, а також вбити бактерії і віруси. Очищена вода повністю безпечна для здоров'я людини, а також прекрасно підходить як для пиття, так і для готування різних блюд і напоїв.

Переваги фільтра

Серед переваг фільтра можна знайти:

  • Зниження кількості води, що зливається в каналізацію;
  • Безшумна робота насоса;
  • Повна незалежність від тиску води;
  • Можливість очищення води в будь-який час;
  • Автоматична система, яка відключає при нестачі води, або іншої причини;
  • Велика кількість фільтрів як для будинку, так і для офісу.

Зворотний осмос є сучасною технологією з очищення води, яку може придбати будь-який бажаючий. Вода, яка очищається за допомогою фільтру, не вимагає кип'ятіння в подальшому, а також екологічно чиста для вживання як дорослими людьми, так і дітьми.

Де можна застосовувати фільтр?

Фільтр зворотного осмосу з помпою може застосовуватися:

  • У домашньому приміщенні;
  • В офісі;
  • На робочому місці.

З фільтром життя стане простіше

Найкраще фільтр придбати для квартири, або власного будинку. Фільтр здатний забезпечити цілу сім'ю чистою водою, прослуживши довгі роки. 99,8% всіх мікроб будуть знищені завдяки мембрані, здатної запросто утримувати різні забруднення на собі, не даючи їм потрапити в воду.

Чисту воду можна застосовувати як засіб для приготування, так як овочі на такій воді стають набагато смачніше, як і чай з кавою. Перед вживанням вам не доведеться кип'ятити воду, що також полегшує процес приготування. До того ж, ви зможете захистити все домашні прилади, які перш за взаємодіяли з водою, щоб приготувати її.

Завдяки якісній мембрані, власник фільтра зможе отримувати 8 літрів води на годину, використовуючи її з власними цілями. Завдяки помпі тиск води завжди буде на правильному рівні. При нормальному тиску води фільтр здатний прослужити своєму власникові довгі роки.

Вгору