Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Корпус мембрани 4040

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Корпус мембрани 4040 необхідний для фільтрів, які оснащені системою зворотного осмосу з високим рівнем продуктивності. Корпус використовується з метою позбавлення води від зайвого рівня солі в ній.

Сфера застосування

Корпус є мембранним елементом, необхідним для роботи всієї системи очищення води. Застосовуватися такий елемент може в різних цілях. Серед них:

  • Комерційна система;
  • Промислова система;
  • Підготовка живильної води в котельні;
  • Виробництво продуктів харчування.

Досить часто застосування таких мембранних елементів можна зустріти у спеціальних компаній, які займаються очищенням води як на поверхні, так і під землею. Також очищення здійснюється і у водопровідній воді.

параметри

Вибрати відповідні параметри для мембранного елемента досить складно. Існує ряд параметрів, на які необхідно звернути увагу. це:

  • Робочий тиск;
  • Експлуатаційний період;
  • температура;
  • бренд;
  • Типорозміри і не тільки.

Кожен з пунктів допоможе вибрати найбільш підходящу мембрану для роботи фільтра.

переваги

У корпусу є кілька переваг. Найголовніше - це його безшумність. Він здатний працювати, не видаючи звуків в процесі роботи. Більш того, мембранний елемент є універсальним, так як може застосовуватися з різними цілями в процесі роботи.

Також, однією з переваг слід відзначити продуктивність і селективність. Обидва показники у мембранного елемента на вищому рівні, що робить його незамінним при очищенні води.

Корпус здатний справлятися з різним рівнем солі у воді. Максимальний показник - 1500 мг / л. При цьому знесолення здійснюється на 99%, позбавляючи воду від зайвої солі і роблячи її придатною до вживання. За підсумком власник отримує екологічно чисту воду, яку дозволено застосовувати в різних сферах без найменшої проблеми.

На корпусі відсутня шов, що дозволяє розподіляти тиск рівномірно по всій поверхні. Це дає величезну перевагу корпусу в порівнянні з шовними моделями. Корпус відповідає стандарту зворотного осмосу 4040.

Вгору