Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Радіатор панельний сталевий тип 22

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Радіатор тип 22Компактний, універсальний і ефективний радіатор 22 типу з парою конвекторів та панелей підходить для обігріву приміщення будь-яких габаритів. Прилад ідеальний для застосування в заміському будинку і ефективно застосовується в системі опалення громадського, виробничого чи адміністративного приміщення.

Пристрій і застосування 22 типу

Конструкція радіатора 22 типу відбивається в позначенні моделі:

  • цифра 2 показує кількість панельних ємностей для руху теплоносія,
  • друга 2 говорить про кількість вбудованих конвекторів,
  • позначення « Valve Compact » означає, що можна використовувати підключення нижнього типу.

Модель володіє декоративними панелями, верхній випускний гратами для повітря і вентиляційною вставкою для регулювання температурного режиму.

Панельні радіатори виробляють з вищих сортів стали методом штампування з нанесенням на лист верхніх, нижніх і вертикальних каналів для теплоносія. Штамповані деталі попарно з'єднуються роликовій зварюванням і утворюють закриту панель, яка приєднується до системи опалення.

Вибір моделі

Сталевий радіатор типу 22 призначається для опалення приміщень в будівлях із замкнутою системою обігріву. Пристрій володіє двома лівими і правими приєднувальними виходами з 16-міліметрової внутрішнім різьбленням.

Щоб вибрати радіатор потрібної потужності, на кожен квадратний метр розраховують по 100 Вт або по 40 Вт на кубометр для приміщень з високими стелями. Прилади з боковим підключенням універсальні, ; органічно ; виглядають в будь-якому інтер'єрі і застосовуються для однотрубних і двотрубних систем.

Універсальні дворядні радіатори Valve Compact 22 типу підключаються за допомогою нижніх патрубків. Такий вид установки дозволяє естетично сховати опалювальні труби, полегшити прибирання і прибрати перешкоди при розстановці меблів.

Вгору