Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Рекуператор повітря Прана з мідним теплообмінником

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Рекуператори PranaМи - дилери Prana. Продаємо тільки оригінальну продукцію

З радістю проконсультуємо і запропонуємо вигідні умови

Оригінальний пристрій являє собою децентралізовану вентиляційну систему. Пристрій оснащений функцією «міні догрів», яка під час еусплуатаціі побуті і в промисловості дає можливість збільшити температурний діапазон використання систем вентиляції до -30 градусів. Пристрій призначений для тривалого використання при температурах: -25 до + 45 градусів.

Особливості рекуператора Prana

Рекуператори відрізняються високою якістю, виготовляються з екологічно чистих матеріалів. Вентиляційну систему, поверхня вентиляторів, теплообмінники необхідно очищати від пилу, бруду не рідше 1 р. в 2 р Дані моделі рекуператорів мають ККД-91%. Приплив, витяжка пристрої працюють одночасно, повітряні маси не перемішуються під час експлуатації. Пристрої відрізняються оригінальним дизайном, є функціональними. Вентиляційна система має оновлений дизайн внутрішніх, зовнішніх вентиляційних решіток, вона дозволяє забезпечити надійний захист системи від попадання пилу, сміття, дає можливість перекривати повітряні маси. За допомогою реостата (димера), а також пульта управління забезпечується управління пристроєм.

Обслуговування рекуператорів Прана

Мідний теплообмінник дозволяє забезпечити рекуперацію, чисте повітря без наявності мікробів, шкідливих речовин, так як мідь є натуральним антисептиком. Промисловий варіант пристрою використовується в різних торгових і промислових об'єктах, в місцях громадського харчування, а також в розважальних, навчальних центрах, в саунах, офісах, в готельних, туристичних комплексах. Цей пристрій використовується на різних об'єктах в побуті і в промисловості. Функція "міні догрів" під час роботи в складних кліматичних умовах дозволяє запобігти обмерзання теплообмінника, вентиляторів пристрою.

Під час роботи в нічний час збільшується температура повітря на 6 градусів. Вентиляційна система використовується для підключення до електричної мережі з напругою 220 V, з частотою 50 Гц. Рівень шуму пристрою становить-не більше 40 дБ. Вентиляційна система має компактні розміри, є легкою в монтажі, простий в управлінні і в обслуговуванні. Пристрій дозволяє економити електричну енергію під час роботи, є зручним в експлуатації. Модель користується великою популярністю у покупців.

Якщо купувати техніку з упевненістю в правильному виборі, процес принесе задоволення, а куплений товар - користь і комфорт. Рекомендації про те, як правильно вибрати рекуператор і що це таке, доступні за посиланням, а також ми підготували спосок виробників рекуператорів, коротко їх охарактеризували і склали відносний рейтинг.

 • Рекуператор Prana 150 1
  Відео
  3
  Безкоштовна доставка
  Артикул: 30193
  12 732 грн
 • Рекуператор Prana 150 Eco Energy 1
  Відео
  3
 • Рекуператор Prana 150 Eco Life 1
  Відео
  3
 • Рекуператор Prana 200C 1
  3
  Безкоштовна доставка
 • Рекуператор Prana 340S A 1
  Відео
  3
 • Рекуператор Prana 150 Eco Life Grey 1
  Відео
  Артикул: 30221
  Дізнатися ціну
 • Рекуператор Prana 150 Eco Energy Graphite Black 1
  Відео
  Артикул: 30201
  Дізнатися ціну
 • Рекуператор Prana 200G Eco Life 1
  3
  Подарунок при кувліі товару
  Безкоштовна доставка
 • Рекуператор Prana 150 Grey 1
  Відео
  Артикул: 30233
  Дізнатися ціну
 • Рекуператор Prana 150 Graphite Black 1
  Відео
  Артикул: 30229
  Дізнатися ціну
 • Рекуператор Prana 150 Ruby Red 1
  Відео
  Артикул: 30237
  Дізнатися ціну
 • Артикул: 30269
  Дізнатися ціну
 • Рекуператор Prana 150 Eco Life Ruby Red 1
  Відео
  Артикул: 30225
  Дізнатися ціну
 • Рекуператор Prana 150 Eco Life Graphite Black 1
  Відео
  Артикул: 30217
  Дізнатися ціну
 • Рекуператор Prana 150 Eco Energy Grey 1
  Відео
  Артикул: 30205
  Дізнатися ціну
Вгору