Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Теплоаккумулятор на 1000 літрів - є з чого вибрати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Теплоаккумулятор 1000 литров

За баком звертайтесь до нас, проконсультуємо, підберемо.

Навіть можемо виготовити індивідуально для вирішення Ваших задач.

Теплоаккумулятори на 1000 літрів представляють собою сталеві баки, які наповнюються теплоносієм, що зберігають запас тепла і підтримують потрібну температуру. Вони монтуються між котлом і радіатором, ефективні навіть при роботі котлоагрегату рідше 1 разу на добу (остигають зі швидкістю 2-3 ° С за 24 години). Асортимент представлений моделями місткістю 300-7000 л, але для обігріву житла найбільш затребуваними є тисяча літрові.

Ємності виготовляються з нержавіючої сталі, товщиною 3 мм і більше. Для скорочення тепловтрат, зовні покриваються термостойкими складами (фарбами) і спіненим каучуком товщиною 2 см або термостійким поролоном ; — ; до 10 см. Баки розраховані на 80, 90, 95, 110 ° С, тиск 3-10 бар.

Переваги ; теплоаккумуляторов на 1000 л

Багато власників котеджів і заміських будинків не здогадуються, про енергоефективність систем з буферними посудинами.

  • У комбінації з електрокотлом можна скоротити витрати на електричну енергію. Це обумовлено накопиченням тепла і можливістю включення котла тільки вночі (коли тарифи на електрику нижче).
  • При експлуатації в твердопаливних опалювальних системах знижується кількість спожитого палива, значно збільшуються інтервали між завантаженням дров або вугілля, підтримується необхідна температура, обладнання захищене від програвав, збільшується термін служби котла, запобігає його закипання. Моделі на 1 тис. Літрів розраховані на твердопаливні котли потужністю 15-30 кВт.
  • Працюючи з геліо колектором, тепло-акумулятор є і компенсатором перевищення споживання теплової енергії над накопиченням.

Теплоаккумулятори на 1000 л мають тільки плюси! Їх можна підключати до піллетним, газовим, електричним котлам і теплових насосів.

Вгору