різновиди теплої підлоги під ламінатЛамінат - сучасний підлогове покриття, яке поєднує в собі відмінні експлуатаційні якості і прекрасне декоративне оформлення. При цьому ламінат відноситься до категорії холодних видів облицювання, саме тому, для більш комфортного використання потрібен додатковий підігрів.

Які різновиди теплої підлоги існують?

Існує кілька видів пристрою теплої підлоги під ламінат: плівковий і електричний. Кожен з видів має свої переваги й недоліки. Пропонуємо більш детально розглянути характеристики кожного виду.

Вартість монтажу теплої підлоги безпосередньо залежить від площі обігріву, необхідності купувати додаткове обладнання та матеріали. При інтенсивної щоденної експлуатації тепла підлога під ламінат здатний прослужити кілька десятків років.

Електрична тепла

Електрична тепла підлога під ламінат - максимально безпечний варіант. В стяжку, що стає своєрідним акумулятором темла, укладається кабель. Тепло спочатку поширюється на бетонну заливку, і після цього переходить на верхній шар.

Електрична тепла підлога під ламінатМонтаж теплої підлоги незалежно від різновиду проводиться приблизно по одному плану. Для початку необхідно вирівняти підставу, після чого йде теплоізоляція і заливка стяжкою. Зверху закріплюється кабель, і проводиться тестування обладнання. Якщо все працює, проводиться укладання фінішного покриття. Ламінат укладається через кілька тижнів (після повного висихання матеріалу).

Плюси електричного теплого статі:

 • Термін служби до 20 років;
 • Простий монтаж і використання;
 • Можливість контролювати температуру нагрівання;
 • Надійність.

З мінусів варто відзначити тільки високу вартість електроенергії. Чи є це суттєвим недоліком? Вирішувати тільки вам.

Інфрачервона тепла підлога

В даному випадку в якості опалення використовується ик-випромінювач. Тепла підлога під ламінат без стяжки досить компактний, представлений у вигляді карбонової стрічки, яка кріпиться на плівці. За рахунок цього монтаж обладнання проводиться максимально просто і швидко.

Основною перевагою інфрачервоного теплої підлоги під ламінат є використання променевої енергії. Тепле повітря передається максимально швидко.

Для монтажу плівкового теплої підлоги під ламінат потрібно сухе рівну основу, тому як плівка досить тонка і може пошкодитися. Інфрачервоний обігрів дає більший ефект, ніж електричний. Плюсом є те, що немає необхідності розігрівати товстий шар стяжки.

Інфрачервона тепла підлога під ламінатСеред переваг можна відзначити:

 • Швидкий і максимально простий монтаж, можливість демонтажу і повторного укладання при необхідності. Немає потреби заливати основу і чекати, поки весь матеріал просохне. Ламінат можна класти відразу після укладання плівки.
 • Товщина установки досить невисока.
 • Ік-випромінювач використовує значно менше енергії.
 • Можна поєднувати з будь-яким покриттям підлоги: ламінат, плитка, ковролін, паркет і так далі.
 • Швидке нагрівання обладнання і швидке припинення обігріву.
 • Здатність переносити підвищені навантаження, тобто такий тепла підлога можна використовувати в спортивних залах, кафе, ресторанах, офісних приміщеннях.
 • Рівномірний нагрів приміщення.
 • Прийнятна вартість.
 • Не має негативного впливу на здоров'я людини;
 • Не викликає алергічних реакцій.

Інфрачервоний теплової підлогу не рекомендується використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Плівковий підлогу максимально просто не тільки встановлювати, але і демонтувати при необхідності.

Купити матеріали для теплої підлоги під ламінат ви зможете на нашому сайті. Ціна інфрачервоного теплої підлоги під ламінат вас приємно здивує.