Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Tesy (Тесі)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

На корпус бойлера TESY наноситься склокерамічне покриття, яке служить захистом нагрівального елементу від впливу води. Бойлери є довговічними в експлуатації. Сполучні патрубки гарячої, холодної води виготовляються з нержавіючої сталі. Водонагрівачі мають особливу конструкцію, через це час змішування води зменшується. Бойлери TESY мають вбудований магнієвий анод, який мінімізує окисляє вплив води на метал, зводить до мінімуму витоку тепла, тим самим знижує споживання електричної енергії. Пристрій є стійким до корозії, іржі. Моделі призначені для установки в вертикальному, горизонтальному положенні.

Переваги Tesy:

Основні переваги пристроїв:

  • відсутність прямого контакту з водою за рахунок сухого Тена;
  • режим ECO - дає можливість економити електричну енергію під час нагрівання води, збільшує термін експлуатації пристрою;
  • PISTON Effect - оригінальний дизайн сопла з нержавіючої сталі для подачі холодної води;
  • мають чотири температурні режими;
  • покриття з склокераміки;
  • магнієвий анод з можливістю демонтажу, заміни;
  • мають термостат з теплової, електричної захистом;
  • працюють безшумно;
  • мають надійну електричну групу.

Завдяки якості продукції, побутова техніка бренду TESY є затребуваною, користується великою популярністю у покупців. Товар сертифікований, відповідає стандартам і вимогам якості. Пристрої відрізняються дизайном, відмінними експлуатаційними характеристиками. Виробник випускає продукцію, яка поєднує в собі високотехнологічні переваги, оригінальний дизайн. При виборі водонагрівача необхідно звернути увагу на обсяг, на потужність пристрою. Компактні прилади, призначені для нагріву води легко встановлюються, відповідають вимогам споживачів.

Відомий бренд TESY був розроблений в Болгарії в 1990 р З цього року виробник виготовляє оригінальні нагрівальні прилади для тепла і затишку в домі. Виробник виробляє побутову техніку високої якості і надійності. Компанія виробляє електричні водонагрівачі, конвектори, ємності, газові котли, сонячні колектори бездоганної якості. Водонагрівачі TESY- це накопичувальні бойлери, мають механічне управління обсягом 100 л., Потужністю-2,4 кВт. Водонагрівач призначений для нагріву води в невеликих приміщеннях.

Розгорнути
Вгору