Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Устаткування для опалення Vaillant

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Продукція цієї компанії - сильний лідер світового теплотехнічного ринку. У відгуках європейських користувачів котли Вайлант ототожнюються з неперевершеною якістю обігріву, добротністю і високою продуктивністю. Однак ці газові установки, чому теж присвячено безліч відгуків, випереджають за ціною вироби багатьох маренням, що кілька відлякує тих, хто має намір купити новий опалювальний апарат.

Значні параметри потужності

Інтернет магазин «Теплогаз» поспішає пояснити більш високу ціну представлених установок. Головним чином вона обумовлена ​​діапазоном продуктивності. Так, в залежності від конструкції можна купити самий «слабенький» агрегат з max показником в 20 кВт або ж найпотужнішу установку, що генерує 280 кВт (це граничні параметри позицій нашого інтернет магазину). До того ж в настінних модифікаціях вбудований газовий клапан, який передбачає покрокову модуляцію потужності пальника (в окремих моделях встановлена ​​рамка 20 - 100%). Це ж властивість реалізована в лінійках підлогових котлів.

інші особливості

Вражає і ККД німецьких котлів. Наприклад, в конденсаційних моделях він дорівнює 98-110%. Також варто відзначити застосування різних матеріалів для теплообмінників: міді, чавуну, сталі. Не забудемо про мікропроцесорних модулях контролю з широким переліком параметрів. Все це обумовлює елітність обладнання, засновану на найвищому надійності.

Широкий асортимент продукції - настінні й підлогові газові опалювальні котли, теплові насоси, сонячні колектори, проточні та ємнісні водонагрівачі, електроприлади та пристрої регулювання. Головний офіс компанії розташований в Німеччині

Розгорнути
Вгору