Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

0
Мій кошик

Опалювальне обладнання від Fondital

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Радіатори Fondital - це марка, яка вже скрізь визнана лідером домашніх опалювальних систем. Вся продукція компанії Fondital високонадійні, спрямована на економію електроенергії, невисокій вартості і спроектована з урахуванням вимог з охорони навколишнього середовища.
За останні роки компанія Fondital пройшла етап значного розвитку особливо завдяки розширенню виробничих площ і автоматизації установок. Всі установки - це автоматичні робочі острова з вбудованим керуванням, де оператор виконує просту роботу по контролю і нагляду. Fondital як завжди пропонує найвищі стандарти якості разом з гнучкими і пристосованими до швидкості, характерною для сучасних вимог ринку і користувачів, термінами від початку розробки вироби до його виходу на ринок.

Спільні зусилля всередині концерну Fondital Grоup дають підприємству можливість отримати доступ до найбільш передовим технологіям і найсучаснішим виробничим рішенням. Поряд із завданнями виробничого характеру компанією ставляться і завдання, спрямовані на захист навколишнього середовища завдяки максимальному увага, що приділяється скороченню до мінімуму впливу на територію та на природні ресурси.

Модельний ряд алюмінієвих радіаторів Fondital:

Модельний ряд радіаторів Fondital

Fondital пропонує повну гаму опалювальних систем, а саме радіатори з відлитого під тиском алюмінію, дизайн-радіатори з екструдованого алюмінію, газові конвектори, електричні масляні радіатори, настінні і підлогові котли, сонячні панелі і фотогальванічні модулі. Всі вироби пройшли суворі внутрішні перевірки, які гарантують їх високий рівень якості, не скорочуючи час від початку розробки вироби до його виходу на ринок.
Висока технічне, якісне і естетичний зміст продукції Fondital відповідає критеріям максимальної функціональності, високої надійності і економічності.

В даний момент алюмінієві радіатори концерну Fondital представлені 2 моделями:

З першого дня існування компанія FONDITAL виробила для себе місію розробки, проектування та реалізації елементів і систем для опалення та постійно впроваджує інновації у виробництво і покращує якість продукції. Все це стало можливим завдяки корпоративній культурі, що грунтується на лідерство компанії, на увазі до матеріалів і на здатності прогнозувати розвиток ринку в глобальному масштабі. Компанія Fondital, таким чином, зуміла за минулі роки настільки стабілізувати свої позиції, як в Італії, так і за кордоном, що стала асоціюватися з поняттями тепла, безпеки і комфорту.

Чому сотні тисяч, а точніше мільйони з різних континентів вибирають продукцію Fondital?

  • Надійність певна десятиліттями!
  • Якість - засноване на контролі кожного з етапів виробництва!
  • Зберігають навколишнє середовище - екологічно безпечні!
  • Інноваціанние моделі з урахуванням нових потреб клієнтів!
  • Різноманітні форми і стилі для різноманітних дизайнів!

Моделі радіаторів компанії Fondital виділяється переважної поверхнею тепловіддачі, легкістю, економічністю, мінімальної інерцією тепла. Виготовлена ​​зі сплаву алюмінію з високою міцністю. Здатні задовольнити різноманітні вимоги споживачів, пропонуючи гнучкість при прийнятті рішень! Особливостями радіаторів Fondital виділяють актуальність дизайну, простота в монтажі, збір певного числа секцій, розрахованих на площу приміщення. Ціна на радіатори компанії Fondital доступна більшості споживачів. Радіатори невеликої ваги і сучасного дизайну, що буде доречним в обстановці, що виконується в будь-якому з стилів. Алюмінієві радіатори FONDITAL мають інноваційну заглушку, яка виконана зі сталі покритої алюмінієм і піддається обробці проти корозії. У свою чергу заглушка НЕ ​​приварюється, позбавляючи нижню частину радіатора від труднощів з задирками. Робочий тиск максимально досягає 1,6 - 3,5 Мпа, при температурі носія не більш 110 градусів. Компанія надає 10 років гарантії на дефекти виробництва, з умовою, що підключає радіатор фахівець, і були враховані всі норми при монтажі, а також було забезпечено правильне обслуговування і дотримані рекомендації виробника по використанню радіатора. Перевагою компанії Fondital - розробка вертикального алюмінієвого радіатора, який може працювати при тиску до 16 атмосфер, при тому що аналоги працюють на порядок нижче - 6-10 атмосфер, дані моделі Garda і Garda Dual. Розміщення вертикально, що робить можливим встановлювати радіатор в малих і вузьких приміщеннях. Виробник надає на вибір 7 моделей, розміри яких від 900 мм до 2000 мм. Завдяки подвійному окрасу - зберігає свій колір, при тривалому періоді використання. Відмінність між Garda і Garda Dual в тому, що Garda Dual мають менше глибину рівну 80 мм, при цьому практично не втрачаючи вагу, відповідно не втрачається тепловіддача кожної секції, їх вертикальні ламелі мають вихід вгорі радіатора, що закінчуються у вигляді язичків, через які додатково виходить тепло. Так само однією з останніх моделей розроблених даними концерном - є Fondital Master. Має розроблену особливу систему бічних ламелей Innovatium (распределяніе зубчиками), за допомогою чого конвекція повітря стає більш ефективною, підвищується тепловіддача. Кожна секція радіатора пофарбована порошковою фарбою, має два покриття емалі, що робить радіатор на рівень більш стійким до нанесення ушкоджень (подряпин). Світ радіаторів пропонує Вам купити алюмінієві, біметалеві радіатори концерну Fondital, при цьому в потрібній кількості і необхідного типорозміру.

 

Опалювальне обладнання від Fondital відрізняється безпекою, надійністю і доступністю. Компанія вкладає великі гроші в дослідницький відділ, за рахунок чого досягається безперервне вдосконалення якості, впровадження інноваційних технологій у виробництві та екологічність продукції. Вибираючи Fondital, ви вибираєте перевірений і сучасний продукт, який вірою і правдою прослужить вам багато років!

Розгорнути
Вгору