Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Замовлення online: цілодобово

м. Київ, бул. Академіка Вернадського, 26

0
Мій кошик

Радіатори KORADO

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче

Радіатори Корадо

КОМПАНІЯ СВІТ РАДІАТОРІВ ПРОПОНУЄ КУПИТИ СТАЛЕВІ РАДІАТОРИ KORADO, Відвантаження зі складу, ДОСТАВКА за адресою АБО РЕГІОНИ УКРАЇНИ.

Радіатори KORADO (Корадо) призначені для установки в системах опалення житлових та громадських приміщень, для закритих однотрубних і двотрубних опалювальних систем з природною або примусовою циркуляцією. Радіатори Korado відрізняються європейською якістю якістю і підвищеною тепловіддачею, що сприяє лідируючих позицій на ринку України.

 • Виробник: Чехія
 • Гарантія: 10 років
 • Товщина стінки: 1, 25 мм.
 • Робочий тиск: 10 бар
 • Випробний тиск: 13 бар
 • Тип радіаторів: 10, 11, 12, 21, 22, 33
 • Висота радіатора: 300-900 мм.
 • Довжина радіатора: 400-3000 мм

Плоскі або рельєфні фронтальні панелі, десятки типорозмірів: від 50х30 см до 140х90 см і 60х300 см. Два типи підключення: бічне і нижнє. Невеликий вміст води в радіаторі дозволяє опалювальній системі гнучко реагувати на потребу в теплі в навколишньому середовищі і дає можливість ефективної терморегуляції.

Переваги сталевих радіаторів KORADO:

 • Малий об'єм води сталевого панельного радіатора, швидкий нагрів і економія енергії;
 • Сучасний дизайн і високоякісна обробка поверхні радіатора;
 • Компактність сталевого радіатора при підвищеній тепловій віддачі;
 • Висока міцність матеріалу радіатора;
 • Зручність і простота монтажу з прихованою підведенням труб;
 • Швидкий і рівномірний нагрів усього приміщення, як поблизу від джерела тепла, так і на видаленні
 • Постійну, або, в залежності від бажання, керовану вологість повітря в приміщенні
 • Рівноважний температурний режим, що виключає протяги і конвекційні потоки повітря
 • Низьку температуру робочих поверхонь, що забезпечує екологічність і безпеку роботи радіаторів
 • Швидку зміну потрібних темература

KORADO:

З вищеописаного варто зазначити, що сталеві радіатори Корадо встановлюються до опалювальної системи, в залежності від виду, зручним підключенням для покупця - одностороннє (праве, ліве), бічне двостороннє діагональне, бічне діагональне нижнє, бічне одностороннє, як зверху-вниз так і навпаки і нижнє центральне. Вони з легкістю заміняти старі чавунні батареї, без значущих тепловтрат.

Сталевий радіатор Корадо, як і інший панельний радіатор складається з нагрівальної панелі, яка включає канали для теплоносія (джерело який віддає теплові потоки), у певних типів радіаторів з внутрішньої сторони присутній внутрішній поверхні характерне конвекторне оребрения (конвектори у вигляді П-подібної форми), решітки - нижня і верхня (через них виходить конвекційне тепло вироблене конвекторами) і патрубки для підключення.

Сталеві радіатори Корадо - опалювальні батареї, що за допомогою підключення термоголовки до термостатичних клапанів, регулює кількість теплоносія проходить через канали (ребра) (мають природний плин повітря уздовж гріючої площині), тобто для комфортних умов знижуючи температуру ви економите обсяг води, що проходить через конструкцію. Можуть складатися з одного, двох, трьох панелей конструкції.

Панелі (гріють площині) мають два штампованих листа, що зведені між собою каналами по горизонталі і вертикалі і зварені роликовим суцільним швом.

Сталеві радіатори Korado забезпечують легкість під'єднання при монтажі до опалювальної системи. Кріпляться до стіни або до підлоги. Щоб встановити радіатор на підлозі, знадобляться підлогові кронштейни, або спеціальні кронштейни-підставки компанії Корадо Z-U400, за допомогою яких закріплюється конструкція обраного сталевого радіатора.

При кріпленні на стіну панельного радіатора довгою до 1800 мм, бажано цепіть його на 2 кронштейна, довжиною від 1800 мм - на три. Роз'ємні кронштейни йдуть в комплекті з радіатором.

Оскільки робочий тиск становить до 10 бар, при температурі теплоносія до 110 °С панельні радіатори не бажано встановлювати в центральних системах, так як тиск в центральній системі опалення коливається від 6-14 атмосфер, плюс ймовірність гідроударів до 30 атмосфер, які в момент виведуть сталевий радіатор з робочого стану. Незважаючи на внутрішнє захисне покриття, якість теплоносія системах централізованого опалення, водневий показник якого часто вище 7,5 рН, не призначений для вузьких шляхів проходу теплоносія, адже сталь легко іржавіє при впливі повітря з водою.

Довговічність панельного радіатора залежить від товщини стінки, яка повинна бути для нормального опалення приміщення в розрізі 0,12 - 0,15 см. Товщина стінки сталевих радіаторів Korado - 1,25 мм, адже даний виробник надійний і несе відповідальність за його випускає продукт.

Поверхня радіатора обробляється за допомогою наступних етапів:

 1. Знежирення кожної деталі всієї конструкції радіатора, фосфатування і триразове полоскання.
 2. Наносять грунтовій лак-прі цьому використовують прогрессівнуютехнологію, суть якої в зануренні в катафорезного лак. Утворився шар має прийнятну товщину і в самих вузьких отворах. Антикорозійне, механічне, хімічне, адгезионное властивості катафорезного лак отримує після випалу в печі, що гарантує довголіття використання прібота.
 3. Верхній епоксіполіефірной шар лаку у вигляді порошку відтінок білий RAL - 9010, наноситься в опудрювальні кабіні за допомогою розпилення автоматичних пістолетів.

Чеські радіатори фірми Korado - економічне, ефективне, доступне, ергономічне, ідеальне рішення для індивідуальної системи опалення! Цинково-фосфатне покриття та Високоякісних холоднокатана сталь, з мінімальною Частка вуглецю, посилена емаллю, додатково захищають прилад від появи корозії, забезпечує механічну стійкість.

Незважаючи на різноманітність моделей, типу підключення, розмірів, сталеві радіатори Korado можливістю варіацій і незоркім зовнішнім виглядом комбінуючи з відмінними технічними характеристиками - користуються популярністю серед споживачів і піднесуть вам комфортне, зручне перебування в приміщенні.

Всі моделі можуть мати мінімальну висоту 200мм і 400 мм мінімальну довжину, вони дуже компактні й зручні для невеликих кімнат, при цьому не привертаючи особливої ​​уваги і розподіляючи вироблене їм тепло розмірено по всьому приміщенню. Висота 200 мм і можливість довжини до 3000 мм, дозволить встановити даний радіатор при панорамних вікнах, при вікнах з широкими прорізами, в зимових садах, біля басейну, який виробленим теплом і конвекцією здатний перекрити потік холодного повітря і не допустити протяг. Радіатори Korado визнали гігієнічно нешкідливими.

Панельні радіатори Korado мають більше двадцяти років досвіду виробництва сталевих радіаторів опалення. Протягом всього часу виробництва значно розширили модельний ряд і попит на них, незважаючи на високу конкуренцію, залишається одним з найпопулярніших запитів на ринку України.

Korado - динамічно розвивається чеська компанія з пайовою участю іноземного капіталу . Ми належимо до числа провідних світових виробників сталевих опалювальних приладів. Якість нашої продукції протягом п'ятдесятирічної історії компанії перевірило понад 30 мільйонів клієнтів по всьому світу. Наша філософія полягає в наданні комплексного ого системного рішення для опалення і в задоволенні навіть найвимогливіших клієнтів.

Розгорнути
Вгору